До ювілею КобзаряВшановуючи пам'ять великого КобзаряПізнавально-розважальна гра «Духовне надбання Кобзаря вічно житиме в нас»Година спілкування «Тарас Шевченко - голос української свободи».До Дня народження Лесі УкраїнкиГодина спілкування "Мова нашого серця"Міжнародний день рідної мовиУкраїнська - мова вільних людей!Вітаємо з перемогою!Вітаємо переможців!

Освітній процес у 2023/2024 н.р. у закладі організовано за дистанційною формою

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

На освітньому обрії України, як на зоряному небі: серед тисячі великих планет, відомих за межами своїх Галактик, та зовсім маленьких зірочок, маловідомих навіть найближчим сусідам, існує маленька яскрава зірка – незвичайний, цікавий, по-домашньому красивий заклад, що зветься Барвінківський ліцей № 2.

Юний друже!

Тобі пощастило ввійти до великої шкільної родини, де панує любов, праця, творчість…

Залиш добрий слід в історії школи: вирости дерево, квіти під вікнами свого класу – і твоя школа перетвориться в квітучий сад.

Зроби життя однокласників цікавим – і приємні спогади про спільні справи з’єднають ваші долі назавжди!

Порадуй своїх батьків і вчителів успіхами в навчанні – і вони стануть найщасливішими у світі.

Рости добрим, розумним, чесним – і школа буде пишатися тобою!

Здійсни свої мрії, хай твоє ім’я стане славетним!

Твоє майбутнє – в твоїх руках!

Національна гаряча лінія

8 бер. 2024
До ювілею Кобзаря
Учні 5,7,9 та 10 класів стали учасниками заходів, присвячених 210 річниці від дня народження Кобзаря
8 бер. 2024
Вшановуючи пам'ять великого Кобзаря
Емоційно, цікаво, насичено, нестандартно проходять Шевченківські дні у Барвінківському ліцеї №2, адже Тарас Григорович донині виконує свою місію – розкриває українцям істинне Слово. Він із нами. Наш сучасник. Задивлений у майбутнє.
7 бер. 2024
Пізнавально-розважальна гра «Духовне надбання Кобзаря вічно житиме в нас»
Напередодні 210-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у 6-А класі була проведена пізнавально-розважальна гра «Духовне надбання Кобзаря вічно житиме в нас».