Позакласний захід: " Чорнобиль... Трагедія...Пам'ять..."

25 квіт. 2016
Учні 3-А класу відвідали позакласний захід присв'ячений трагічним подіям на Чорнобильській атомній станції. Старшокласники підготували дуже емоційний та проникливий виступ. Особливу бурю емоцій,навіть сліз викликав кінофільм про ті жахливі події,а також виступ очевидця,ліквідатора тієї страшної аваріі Кучерявого В.Г. Хочеться висловити слова подяки нашому бібліотекарю Большовій Н. О., яка підготувала разом з дітьми цей захід.

Позакласний захід: " Чорнобиль... Трагедія...Пам'ять..."
Учні 3-А класу відвідали позакласний захід присв'ячений трагічним подіям на Чорнобильській  атомній станції. Старшокласники підготували дуже емоційний  та проникливий виступ. Особливу бурю емоцій,навіть сліз викликав кінофільм про ті жахливі події,а також виступ очевидця,ліквідатора тієї страшної аваріі Кучерявого В.Г. Хочеться висловити слова подяки нашому бібліотекарю Большовій Н. О., яка підготувала разом з дітьми цей захід.