Проект "Вчимося жити разом".

13 груд. 2016
Сьогодні учні 4-А класу закінчили свою роботу в рамках проекту "Вчимося жити разом".В нашому класі навчається 4 дітей переселенців і тому цей проект був нам дуже необхідний. Він мав за мету, навчити дітей життєвим навичкам,що найбільше постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні, необхідних для мирного життя у нових суспільних та домашніх спільнотах. Учні з великим задоволенням приймали участь в цьому проекті, особливо їм сподобались тренінги. Отже проект, який спрямований на розвиток у дітей відповідного віку соціальних навичок ,пройшов успішно.

Проект "Вчимося жити разом".

Сьогодні учні 4-А класу закінчили свою роботу в рамках проекту "Вчимося жити разом". В нашому класі навчається 4 дітей переселенців і тому цей проект був нам дуже необхідний. Він мав за мету, навчити дітей життєвим навичкам, що найбільше постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні, необхідних для мирного життя у нових суспільних та домашніх спільнотах. Учні з великим задоволенням приймали участь в цьому проекті, особливо їм сподобались тренінги. Отже проект, який спрямований на розвиток у дітей відповідного віку соціальних навичок ,пройшов успішно.