Загальношкільна тематична лінійка «Наша мова калинова»

9 лист. 2017
Учні 10 класу разом із класним керівником Крят О.В. підготували та провели загальношкільну тематичну лінійку «Наша мова калинова», присвячену Дню української писемності та мови.

«Бентежна, ясна, калинова.

Не випита, не вибрана до дна.

Моя українська, святая наша мова

Бринить, як бандури струна», – саме такими словами розпочалася загальношкільна тематична лінійка «Наша мова калинова», присвячена Дню української писемності та мови.

Учні 10 класу разом із класним керівником Крят О.В. познайомили присутніх з історією виникнення української писемності та тернистим шляхом української мови, розказали про великих просвітителів слов’ян – братів Кирила і Мефодія, зачинателя й основоположника сучасної української літературної мови І.П.Котляревського та Т.Г Шевченка, який своїм величезним талантом розкрив її невичерпні багатства. Десятикласники закликали дітей любити і шанувати рідну мову як скарбницю духовності, а також дали поради, яких слід дотримуватися, щоб розвивати й удосконалювати свої знання.