"Новорічний музичний конкурс"

27 груд. 2017
27 грудня 2017 року в школі пройшли Новорічні ранки для учнів 1-11 класів. Майже цілий рік усі ми: і дорослі, і діти з нетерпінням очікуємо на зимові свята. Кожен бажає, щоб Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно.

Для учнів 1-4 класів було проведено музичну програму, яка складалася з хороводів, конкурсів, новорічної казки, підготовленої членами учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Буйницької О.А. Новорічні костюми, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробили дійство справжньою  казкою, де сам Дід Мороз зі Снігуронькою вручали дітям подарунки.                                                                        Новорічні "кліпи" показали учні 5-11 класів. Діти старанно та артистично виконували свої ролі, тому кожен кліп  видався напрочуд цікавим та унікальним. Присутні у залі оплесками супроводжували виступи дітей. Після закінчення привітань відбулася "Новорічна  дискотека". Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував море приємних емоцій учасникам та глядачам. Бажаємо всім радості та щастя у Новому році.