Відкриття Тижня початкової школи

12 лют. 2018
За традицією та відповідно річного плану роботи МО вчителів початкових класів в нашій школі 12 лютого розпочався Тиждень початкових класів.

За традицією та відповідно  до річного плану роботи МО вчителів початкових класів в нашій школі  12 лютого  розпочався   Тиждень початкових класів. Тиждень буде  цікавим і насиченим, адже щодня учні матимуть  змогу дізнаватися щось нове. Робота тижня спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

Розпочався тиждень урочистою лінійкою. До дітей завітали Капітошка зі своїми друзями  Кольорами Веселки та запросили дітей розпочати тиждень казкових подорожей і цікавих заходів.