«Десять українок, які здивували світ»

26 бер. 2018
«Десять українок, які здивували світ» - так називалася лінійка, проведена 26 березня на завершення тижня української мови та літератури, яку підготували учні 9 та 10 класів разом з вчителем української мови та літератури В.О.Щолок.

Протягом  тижня учні 5 класу   взяли участь у мовознавчому турнірі «Ну, що б здавалося, слова!». Шестикласники змагалися у вікторині «Із скарбів фразеології». Учнів  7-8 класів було запрошено на презентацію творів «Матерь человеческая» В.Закруткіна та «Мати» Олександра Довженка. Старшокласники мали змогу взяти участь у літературній грі «Щаслива сторінка», переглянути фільми «Сон» В. Денисенка та «Лісова пісня»   В. Івченка, прилучитися до пісенної творчості А. С. Малишка під час уроку-спогаду «Я серце й душу в пісню переллю».

Цікавими та емоційними були розповіді учнів 9-10 класів про жінок, які своєю діяльністю, творчістю, життям  довели: Україна – країна талантів, непересічних особистостей; Україна — це вічність, не тільки сьогоднішня, але, передусім, майбутня й минула.