Незабутня подорож

29 бер. 2018
Немає у світі коштовнішого скарбу, ніж свіжий духмяний хліб. Коли ми їмо хліб, то не замислюємося над тим, скільки людей працювало для того, щоб він з’явився у нас на столі. Ближче ознайомитися з дуже корисною і важливою справою, випічкою хліба, мали можливість учні початкових класів відвідавши хлібозавод «Куліничі».

Тут на них чекала захоплююча екскурсія по хлібозаводу, де вони змогли побачити весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки.

Під час екскурсії ми відвідли казкову кімнату, де школярам показали цікавий фільм про історію хлібопечення, а також провели конкурси з нагородженням найуважніших і активних.
Діти мали змогу побувати в ролі маленьких пекарів і взяти участь в майстер-класі з виготовлення рогаликів. Після чого на них чекало приємне чаювання з виробами власного приготування. Ну, а наостанок, кожен  гість отримав смачний подарунок.
Ця незабутня екскурсія не тільки стала для дітей повчальною, але залишила в їх серцях любов до рідної землі та до її дарунків людям.