Майстер - клас з писанкарства

5 квіт. 2018
Писанка – це неповторне багатство. Його треба берегти, як безцінний скарб. Нам слід пишатися ним перед усім світом. 5 квітня учні 2-Б, 3-А, 3-Б класів побували в музеї с.Прелесне, де відвідали майстер-клас з писанкарства.

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Ми святкуємо  його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра.

Одним з елементів обрядової традиції найдорожчого з свят є писанка, популярність якої зростає з кожним роком. З сивої давнини бере свій початок писанкарство. Учні 2-Б, 3-А та 3-Б класів не залишились осторонь святкових приготувань і 5 квітня в музеї с. Прелесне долучилися до майстер-класу з писанкарства.

Про писанку існує багато легенд. Одна з них говорить про те, що доля світу залежить від того, скільки писанок пишуть люди на землі щороку. Доки пишуться писанки, світ буде існувати, а коли не стануть їх писати, тоді зло у вигляді диявола звільниться із своїх пут і знищить увесь світ.

На пам’ять про це  пишуть в Україні писанки. А на Великдень дарують їх рідним і друзям і шанують як великі скарби.

Кожен учасник майстер-класу по завершенню тримав у своїх руках власне творіння – писанку – оберіг і щиро вірив, що вона принесе родині взаєморозуміння, щедрість, чистоту почуттів,здоров'я і благополуччя.

Учасники майстер - класу отримали безліч позитивних емоцій, та й писанки вдалися напрочуд гарними.