Свято: "Тих днів не змеркне слава!......."

7 трав. 2018
9 Травня-свято, про яке знає кожна людина на землі. А сьогодні воно завітало до учнів 1-А класу. Вірші, пісні воєнних років, розповіді, цікава презентація-все це ,захопило дітей своєю відвертістю,щирістю. Класний керівник Долгополова І.І. не лише розповідала про сивочолих ветеранів, але й згадала свого дідуся Акименко А.П.,який теж захищав нашу рідну землю від фашистської навали. Хвилиною мовчання вшанували пам ,ять всіх загиблих

9 Травня-свято, про яке знає кожна людина на землі. А сьогодні воно завітало до учнів 1-А класу. Вірші, пісні воєнних років, розповіді, цікава презентація- все це ,захопило дітей своєю відвертістю, щирістю. Класний керівник Долгополова І.І. не лише розповідала про сивочолих ветеранів, але й згадала свого дідуся Акименко А.П.,який теж захищав нашу рідну землю від фашистської навали. Хвилиною мовчання вшанували память всіх загиблих.