"Ніхто не забутий, ніщо не забуте..."

7 трав. 2018
На годині мужності , приуроченій до свята Перемоги над нацизмом у другій Світовій війні та Дня памяті та примирення, діти 2-А класу вшанували усіх загиблих хвилиною мовчання.Учні розповіли історію своєї родини ,згадали рідних , що віддали своє життя ,захищаючи рідну землю.На жаль , поруч з нами вже все менше і менше ветеранів війни ,адже час безжалісний і він не стоїть на місці.Але поки ми памятаємо про подвиг українців у ІІ Світовій війні та вагомий внесок у наближення Перемоги -герої живуть у наших серцях!

На годині мужності , приуроченій до  свята Перемоги над нацизмом у другій Світовій війні та Дня пам,яті та примирення, діти 2-А класу вшанували усіх загиблих  хвилиною мовчання.Учні розповіли історію своєї родини ,згадали рідних , що віддали своє життя ,захищаючи рідну землю.Під час перегляду презентації  не всі діти  могли втримати емоції : нікого не залишили байдужими воєнні кадри та слова пісень про Святу Перемогу. На жаль , поруч з нами вже  все менше і менше ветеранів війни ,адже час безжалісний і він не стоїть на місці.Але поки ми пам,ятаємо про подвиг українців у ІІ Світовій війні та вагомий внесок у наближення Перемоги -герої живуть у наших серцях!Рокам нашої памяті не стерти...Ми памятаємо...