Подвійний успіх!

17 трав. 2018
17 травня 2018 року в приміщенні комунального закладу «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» відбувся фінал ІІ (регіонального) етапу ХІ фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

У конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій взяли участь 23 команди учнів закладів загальної середньої освіти. Журі відзначило, що виступи команд відрізнялися оригінальністю, самобутністю, майстерністю, різноманітністю використаних жанрів, учасники продемонстрували вокальні, спортивні, хореографічні здібності, почуття гумору. Саме таким і був виступ нашої команди «Однодумці», яка у запеклій боротьбі здобула почесне ІІІ місце. Тож щиро вітаємо наших чудових дівчаток:  Мусієнко Марію, Іщенко Вікторію, Ковригіну Наталію, Молчанову Олександру, Міщенко Аліну, Реут  Єлизавету та  Коваленко Марину з цією перемогою та бажаємо наступних творчих злетів та здобутків.

Вперше у рамках фестивалю проходив  конкурс соціальної реклами за темою «Здорова дитина – щаслива родина – заможна Україна», де відеоролик «Казка «Ріпка», створений учнями нашої школи посів ІІ місце. Найщиріші вітання всім акторам  та режисеру цього фільму. З перемогою!