Тематична лінійка «Шляхами подвигу і слави»

10 вер. 2018
10 вересня 2018 року у школі відбулася тематична лінійка «Шляхами подвигу і слави», присвячена 75-тій річниці звільнення Барвінківщини від німецько-фашистських загарбників.

Учні 11 класу: Ворон Д., Іщенко В., Мусієнко М., Свірідова С., Помазан К., Приходько С.  − розказали присутнім про тяжкі роки життя людей під час окупації, про героїзм підпільників, про жорстокі бої, що точилися жодного разу, коли залишали та звільняли рідне місто від ворога; розповіли школярам, як мужньо боронили барвінківчани рідний край, свою Батьківщину. Одинадцятикласники завершили свій виступ словами-проханням:

«Згадайте, вклоніться ви прадідам вашим,

Живим та полеглим в двобої звитяжнім,

Усім, хто кував перемогу й загинув

За тебе, за мене, за всю Україну.

Згадайте усіх, замордованих, вбитих…

І гідно живіть їх життям недожитим!»