День здоров'я

14 вер. 2018
«Гарний настрій — запорука здоров’я!» Саме під таким гаслом пройшов День здоров'я в школі, який відбувся у формі спортивного квесту.

Розпочалося  свято  лінійкою на шкільному подвір’ї. Отримавши маршрутні листи,  команди  протягом декількох годин змагалися за звання кращої в веселих стартах, спортивних естафетах, перетягуванні канату. А також продемонстрували свої знання в конкурсах: «Вгадай назву рослини» , «Впізнай гриб», «Презентація лікарської рослини».  Учні із задоволенням виконували поставлені перед ними завдання, щоб довести, що їхня команда найкраща, найдружніша і найсильніша.

За підсумками  конкурсів, абсолютними переможцями стали: Ільчишин Данііл (5-А) в номінації «Влучний стрілець», Розумний Ростислав (8-А) в номінації «Стрибки на скакалці» та Пісковський Данііл (9кл.) в номінації «Сила».

Всі команди  були нагороджені грамотами.
На завершальному етапі цього "дня" учні смакували смачною  кашею, приготовленою  під керівництвом класного керівника та батьків.

День здоров'я та спорту пройшов цікаво, весело, в доброзичливій атмосфері й сприяв зміцненню нашої шкільної родини, подарувавши всім заряд бадьорості, гарний настрій та яскраві враження!