Як колись на Україні проживали козаки

13 жовт. 2015
«Як колись на Україні проживали козаки» - так називалася вікторина – інформина, присвячена українському козацтву і проведена бібліотекарем та класними керівниками сьомих класів (Большова Н.О, Компанієць Н.П., Осадча О.М.)

Учні дізналися про життя, обряди та звичаї козаків, взяли участь у вікторині та конкурсах. Найактивнішими були: Долгополов Єгор, Бакай Анна, Осьмуха Ярослав, Міненко Станіслав та Кравченко Олег.Вчителі закликали дітей шанувати славні традиції, звичаї українського народу, пишатися минулим, яке допоможе нам вистояти в нелегкі теперішні часи.Це потрібно для того, щоб не вмерла, вічно жила ненька-Україна.Рік 2015 –й за вікном буяє,Що очікувати далі, те ніхто не знає.Будем знову сподіватись, будем далі жити, Будем ми життя старатись трішечки змінити.Щоб позаздрив нам француз, італьянець, німець.І щоб гордо це звучало: «Так, я українець!»Ми піднімемось з колін, задамо всім перцю,Бо у кожного в душі в нас українське серце!