7 бер. 2024

Пізнавально-розважальна гра «Духовне надбання Кобзаря вічно житиме в нас»

Напередодні 210-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у 6-А класі була проведена пізнавально-розважальна гра «Духовне надбання Кобзаря вічно житиме в нас».
7 бер. 2024

Година спілкування «Тарас Шевченко - голос української свободи».

До 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря у 9-А класі була проведена година спілкування «Тарас Шевченко - голос української свободи».
3 бер. 2024

Міжнародний конкурс «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці

Вітаємо учнів 8-Б класу Левченка Дмитра, Сіденко Крістіну, Гармаш Кіру учасників IV Міжнародного конкурсу учнівської та студентської творчості "Змагаймося за нове життя", присвяченого Лесі Українці.
25 лют. 2024

До Дня народження Лесі Українки

Вінок поезій Лесі Українки, 5 клас
24 лют. 2024

Друга річниця незламності, боротьби та супротиву

Сьогодні в скорботі ми разом згадуємо два роки від дня, який змінив наше життя, долю нашої країни. Ми згадуємо кожного, хто віддав своє життя за мир та свободу нашої України.
24 лют. 2024

Це війна не в далекій країні, а в вишневій моїй Україні...

Повстанемо пліч-о-пліч, не здамося, В єднанні — запорука перемог. Щоб націю здолати не вдалося, На нашім боці — правда, віра, Бог. Роботи учнів 8-Б класу: Оніпченка М., Бобух В., Кіян А., Мірошніченко М.
22 лют. 2024

Година спілкування "Мова нашого серця"

"Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА," - такими словами почалася година спілкування "Мова нашого серця" у 9-А класі, під час якої учні розширили свої знання з історії Дня рідної мови, дізналися цікаві факти про українську мову, визначили кращого знавця солов'їної у класі.
22 лют. 2024

Година спілкування "Мова нашого серця"

22 лютого у 9-А класі відбулася година спілкування "Мова нашого серця".
21 лют. 2024

"Я люблю рідну мову!"

До Дня рідної мови у 4-Б класі було проведено вікторину - гру "Я люблю рідну мову!"
21 лют. 2024

Міжнародний день рідної мови

До Міжнародного дня рідної мови. Учні 5,7-Б,9-А,9-Б,10 класів стали учасниками години спілкування, інтерактивних ігор, вікторин.