Будемо толерантними!

Перший урок у восьмих класах був присвячений темі толерантності

Свято Першого дзвоника

Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових досягнень, нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось Свято першого дзвоника буде першим у житті.
2 вер. 2019

Перший урок для учнів 4-А класу :"Добре тому жити , хто вміє дружити"

Святковий перший урок для учнів 4-А класу пройшов під гаслом :"Добре тому жити , хто вміє дружити".Випускники початкової школи висловлювали мудрі думки про те , що таке дружба ,кого можна назвати справжнім другом ,як відрізнити просто приятеля і вірного товариша.
2 вер. 2019

Україну чарівну я щиро люблю!

Є з усіх одна країна, Найрідніша нам усім, То — прекрасна Україна, Нашого народу дім.
2 вер. 2019

Україну чарівну я щиро люблю!

Щедрий вересень ранковою прохолодою та ароматом осінніх квітів покликав до школи на перший урок «Україну чарівну я щиро люблю» учнів 5-А класу.
29 черв. 2019

Зірковий випуск 2019

29 червня 2019 року відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту учням 11 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. І ось настала мить прощання, бо розлучатися нам час. На вас чекають нові дороги, ми ж не забудемо про вас. В добру путь, дорогі наші випускники!!!
11 черв. 2019

Вручення свідоцтв

11 червня відбулося урочисте вручення СВІДОЦТВ про здобуття базової середньої освіти.
4 черв. 2019

ДПА

04 червня 13 учнів 9 класу успішно склали державну підсумкову атестацію з англійської мови.
4 черв. 2019

Канікули - це не привід просиджувати за комп’ютером!

Канікули - це не привід днями і ночами просиджувати за комп’ютером. Навіщо?! Реальний світ набагато цікавіший, наповнений яскравими враженнями і відкриттями!
1 черв. 2019

Поїздка до міста Краматорська