10 квіт. 2019

Художній конкурс "Світ і Я"

Вихованці Барвінківської ЗОШ І-ІІІст.№2 взяли активну участь у Другому дитячому художньому конкурсі малюнків "Світ і Я", присвяченому Всесвітньому Дню охорони навколишнього середовища.
9 квіт. 2019

Виставка-конкурс "Веселка захоплень"

09 квітня 2019 року відбулася традиційна виставка родинної творчості «Веселка захоплень моєї сім’ї» в рамках тижня родинного виховання.
8 квіт. 2019

Відкриття тижня фізичної культури та здоров'я

08 квітня 2019 року відбулося урочисте відкриття "Тижня фізичної культури та здоров'я". За цим цікавим дійством спостерігали учні та вчителі всієї школи. Слово мав найкращий спортсмен школи Лой Сергій - багаторазовий чемпіон України з карате-до, учасник чемпіонату Європи та призер цьогорічного кубку України, який поділився з присутніми своїми успіхами та планами на майбутнє.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Вітаємо з перемогою учня 11 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІст. №2 Ворона Дмитра, який посів І місце у Сьомому конкурсі «Безпека очима дітей», організованого Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Національним технічним університетом (ХПІ), Малою Академією Безпеки Життєдіяльності (МАБЖ) в номінації "ТЕХНОГЕННІ НЕБЕЗПЕКИ". Реферат

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Вітаємо з перемогою учня 11 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІст. №2 Романенка Антона, який посів ІІ місце у Сьомому конкурсі «Безпека очима дітей», організованого Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Національним технічним університетом (ХПІ), Малою Академією Безпеки Життєдіяльності (МАБЖ) в номінації "ІНФОРМАЦІЙНІ НЕБЕЗПЕКИ У СУСПІЛЬСТВІ". Реферат
5 квіт. 2019

ВІТАЄМО !!!

05 квітня 2019 року в місті Первомайський відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю серед дружин юних пожежних (ДЮП-2019). Вітаємо Команду "Dream Team" Барвінківської ЗОШ І-ІІІст.№2 з почесним ІІІ місцем!!! Молодці!!!
4 квіт. 2019

Флешмоб "Діти Дощу"

Традиційно, 2 квітня, у всіх країнах світу, і в Україні теж, відзначають день поширення інформації про проблеми аутизму. Цього дня проходять акції та флешмоби, метою яких є звернути увагу на цю проблему. Вихованці закладу освіти не залишились осторонь, вони стали активними учасниками флешмобу "Діти дощу".
1 квіт. 2019

У весняному лісі...

Радісним, привітним Поспішай до трав, до квітів... З таким настроєм 1 квітня вирушили до весняного лісу учні 5-А класу.
27 бер. 2019

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

27 березня 2019 року на базі БТДЮ відбувся турнір з "Брейн-рингу" на Кубок міського голови серед учнівської молоді. Команди "Клондайк"(капітан Ткачова Дар'я) та "Квант" (капітан Каліберда Анастасія) вибороли почесне І місце та ІІ місце. Молодці!!! Так тримати!!!
25 бер. 2019

Весна іде - красу несе!

Чи не правда, чудова пора року весна. Все прокидається, народжується, радіє. Природа ніби зачаровує нас своєю красою