7 бер. 2019

Конкурс "Міс Веснянка -2019"

Напередодні 8 Березня у 7 -А класі відбувся конкурс "Міс Веснянка -2019"

Міс Веснянка -2019

Напередодні прекрасного весняного свята 8 Березня у 7-А класі пройшов конурс "Міс Веснянка -2019"
7 бер. 2019

"Нам березень дарує чудо..."

Учні 3-А класу 7 березня привітали з Міжнародним жіночим днем найрідніших людей-мам та бабусь .Під час конкурсно-розважальної програми звучали веселі пісні , гуморески та смішинки. Діти запросили матусь до художнього вернісажу , на якому були виставлені їх портрети , створені художниками -третьокласники . Справжнє весняне диво подарувала нам весна-свято для всієї родини!
21 лют. 2019

Лінійка "Мова- це життя основа"

«Мова – життя основа», таку назву мала святкова лінійка, присвячена Всесвітньому дню мови. Виступаючі, учні 10 класу разом з класним керівником Компанієць Н.П., розповіли присутнім про значення мови в житті людини, який тернистий шлях пройшла вона, як важливо для кожного українця знати, володіти своєю, рідною мовою. Доповнила розповідь дітей книжкова виставка «Плекатимеш мову – цвістимуть слова», з якою познайомила учнів школи завідувач бібліотекою Большова Н.О.
21 лют. 2019

Відчуйте смак рідної мови!

За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи землі відзначають Міжнародний день рідної мови.
18 лют. 2019

Пам'яті Небесної Сотні

18 лютого у школі відбувся захід на честь вшанування героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають», який підготували та провели учні 11 класу.
18 лют. 2019

Пам'яті Небесної Сотні

18 лютого у школі відбувся захід на честь вшанування героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають», який підготували та провели учні 11 класу разом із класним керівником Крят О.В.
17 лют. 2019

Конкурс з валеології

В БТДЮ відбувся районний конкурс учнівських науково- дослідницьких робіт з валеології "Валеологічна культура - вибір ХХІ століття", в якому взяли участь:Оніпченко О.(Керівник- Ткачук І.В.) та Лаврінець А.(Керівник -Большов О.О.).
17 лют. 2019

Виставка поробок : " З коханням у серці!".

Кожного року, учні 2-А класу приймають активну участь у проведенні свята до Дня закоханих .Цей рік не став виключенням. Ми всі дуже активно готувалися ,виготовляли валентинки та поробки. І заключним етапом ,стала їх презентація на загальношкільній виставці.
15 лют. 2019

Свято "Стрітення"

15 лютого учні 3-4 класів мали змогу більше дізнатися про звичаї нашого народу та взяти участь у майстер-класі з оздоблення жайворонків. Вважалося, що саме ці птахи на своїх крилах весну приносять з далекого краю та проганяють люту зиму.