30 жовт. 2018

Екскурсія до районного краєзнавчого музею

30 жовтня учні 7-А класу відвідали Барвінківський краєзнавчий музей.
30 жовт. 2018

Екскурсія до районного краєзнавчого музею

30 жовтня учні 7-А класу відвідали Барвінківський краєзнавчий музей
24 жовт. 2018

Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет»

Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет» - конкурс, який об'єднує всіх, хто користується Інтернетом.
23 жовт. 2018

Екскурсія до пожежно-рятувальної частини ДСНС м. Барвінкового

23 жовтня учні 5-а, 7-б та 10 класів відвідали пожежно-рятувальну частину ДСНС м. Барвінкового.
23 жовт. 2018

Готуємося до ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

23 жовтня 2018 року розпочалися онлайн-тренінги з підготовки учнів до ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.
22 жовт. 2018

Осінні канікули - чудова пора!

22 жовтня для учнів 11 класу відбувся брейн-ринг «Що? Де? Коли?»
22 жовт. 2018

Гра - квест " В гості осінь завітала"

Цікаво і з гарним настроєм розпочали учні свої перші шкільні канікули.
20 жовт. 2018

Фестиваль - конкурс "СПІВОГРАЙ"

19 жовтня 2018 року вихованці вокального гуртка "Гармонія" (керівник Оліферовська А.С.) Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Цвентух Альона та Бакай Анна взяли участь у 23 Міжнародному фестивалі- конкурсі мистецтв "Співограй", де здобули ІІІ місце. Вітаємо з перемогою!
18 жовт. 2018

Соціометричне дослідження проводить практичний психолог Тоічкіна О.П.

П'ятий клас (10 років) — це закінчення дитинства, період, який безпосередньо передує підлітковому. Саме на цей вік припадає найбільша кількість дітей із так званою «шкільною дезадаптацією», тобто тих, які не вміють пристосуватися до умов та вимог середньої школи. Це може проявлятися у низькій успішності, поганій дисципліні, розладах взаємин із дорослими та однолітками, появі негативних якостей в особистості та поведінці, негативних суб'єктивних переживань. Практичний психолог Тоічкіна О.П. здійснює психологічний супровід учнів 5-А класу
17 жовт. 2018

Впровадження «Нової української школи» закладає основу нової якості освіти.

2018 рік - перший рік впровадження Нової української школи в освітній простір.