20 вер. 2018

Конкурс композицій "Дари осені"

Вже за багаторічною традицією, у вересні, в нашій школі проходить виставка композицій «Дари осені».

"Дари осені"

ОСІНЬ Сіла осінь на порозі, Довгі коси розплела, Спілі яблука на возі До бабусі привезла. Вітром двері відчинила: - Дари з воза забирайте! Павутинкою злетіла: - Через рік мене чекайте!

Виставка-конкурс "Дари осені"

Традиційно, у вересні, у школі проходить виставка-конкурс виробів з природного матеріалу "Дари осені". Активну участь у конкурсі взяли учні з 1 по 11 клас. Виставка виробів вразила своїм розмаїттям, яскравістю, креативністю, фантазією та неповторністю.
20 вер. 2018

Конкурс "Щедрі дари осені".

20 вересня відбулася виставка-конкурс виробів з природного матеріалу "Щедрі дари осені".
20 вер. 2018

Виставка поробок : "Щедрі дари осені".

Яких тільки поробок не було в цей день! Учні 2-А класу презентували і "сердитий гарбуз",і "дівчинку-осінь",і "смішариків-овочів".Таланти дітей, не мають меж. Око, просто милувалося цим різнобарв'ям!
17 вер. 2018

Засідання ШМО вчителів математики, фізики та інформатики

17 вересня відбулося засідання шкільного методоб’єднання вчителів математики, фізики та інформатики «Організація навчально-виховного процесу з математики, фізики та інформатики у 2018/2019 н. р. Організаційно-методичний супровід упровадження нових освітніх програм та вивчення методичних рекомендацій з їх реалізації».
15 вер. 2018

"Інноваційні аспекти педагогічної системи В.О. Сухомлинського в світлі реформи нової школи"

Вчителі початкових класів взяли участь у конференції, присвяченій 100 - річчю з дня народження Василя Сухомлинського при Дніпровській академії неперервної освіти.
15 вер. 2018

День здоров'я.

Учні 2-А класу прийняли участь в Дні здоров'я, який проводився на спортивному майданчику нашої школи .Спортивні конкурси, естафети, рухливі ігри -все це, дуже сподобалось дітям. Але найбільше радощів, викликала смачна каша, яку для них приготували батьки, разом з класним керівником Долгополовою І.І.
14 вер. 2018

День здоров'я

14 вересня відбувся "День Здоров'я"
14 вер. 2018

День здоров'я

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати.