18 січ. 2024

Від козаків до кіборгів

Година спілкування «Від козаків до кіборгів. Українські воїни всіх часів” у 9-А класі.
21 вер. 2023

Челендж до Міжнародного дня миру .

Міжнародний день миру є символом надії та співчуття для мільйонів людей у всьому світі , які прагнуть завершення збройних конфліктів та побудови світу без війн та страждань . Особливо це відчуття нині актуальне для нас , українців , для дітей України ! Адже для нас це не просто символічна дата , але і важливе нагадування світу про те , що в нашій країні вже другий рік триває жорстока і кривава війна ! Тому з особливими почуттями учні 4-А класу взяли участь у челенджі до Дня миру , бо добре розуміють цінність мирного неба !
24 серп. 2023

Обласний челендж "Будь сильною та вільною , моя Україно!"

До Дня Незалежності України учні 4 -А класу взяли участь у челенджі :" Будь сильною та вільною ,моя Україно!" .Алмазова Анна , Тимченко Мар’яна , Бездудна Дар’я , Ляльченко Валерія , Кіяшко Олександра , Дорофєєва Ксенія підготувавли поетичне відео- вітання та отримали сертифікати про участь у обласному челенджі 2023.
21 лют. 2022

Мови- це важливо!

"Мови-це важливо!" - цей вислів обрано ЮНЕСКО гаслом Міжнародного дня рідної мови.
20 лют. 2022

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого, в День пам'яті Героїв Небесної Сотні, вшанували пам'ять хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки учасника АТО, випускника школи Юрія Лінивенка, який загинув захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.
18 лют. 2022

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Мандрівка сторінками історії та літературного слова
17 лют. 2022

Година спілкування до 33-ї річниці виведення військ із Афганістану.

У 7-А класі відбулася година спілкування «Час і досі не загоїв рани», присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ій річниці виведення військ із Афганістану.

День безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Учні 7-А класу, перебуваючи на дистанційному навчанні, повторили правила безпечної поведінки у цифровому просторі.

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”
8 лют. 2022

Конкурс малюнка "Мій біль - Афганістан"

Висловлюю слова щирої вдячності Молокаєвій Валерії, Куликову Миколі та Ропаю Артему за участь у конкурсі малюнків 'Афганістан- мій біль".