20 лют. 2022

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого, в День пам'яті Героїв Небесної Сотні, вшанували пам'ять хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки учасника АТО, випускника школи Юрія Лінивенка, який загинув захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.
18 лют. 2022

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Мандрівка сторінками історії та літературного слова
17 лют. 2022

Година спілкування до 33-ї річниці виведення військ із Афганістану.

У 7-А класі відбулася година спілкування «Час і досі не загоїв рани», присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ій річниці виведення військ із Афганістану.

День безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Учні 7-А класу, перебуваючи на дистанційному навчанні, повторили правила безпечної поведінки у цифровому просторі.

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”
8 лют. 2022

Конкурс малюнка "Мій біль - Афганістан"

Висловлюю слова щирої вдячності Молокаєвій Валерії, Куликову Миколі та Ропаю Артему за участь у конкурсі малюнків 'Афганістан- мій біль".
1 лют. 2022

СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО-2022

29 січ. 2022

Крути – і сум, і біль, і вічна слава України

Вже багато років поспіль 29 січня наша країна на державному рівні вшановує відвагу, вічну пам'ять загиблих студентів - гімназистів в бою під Крутами.
29 січ. 2022

Пам'ятай про Крути

Щороку, 29 січня, кожен українець схиляє голову перед пам’яттю про тих, хто в далекому 1918 році боронив незалежність України ціною власного життя.
27 січ. 2022

Не згасне пам'яті свіча

Учні 8-А класу долучилися до заходів, присвячених Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту.