21 січ. 2022

Вітаємо з перемогою!!!

ВІТАЄМО Мамзенко Дар'ю, ученицю 9 класу та її наставника Бєлякову Ольгу Олексіївну з зайнятим І МІСЦЕМ у І (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти "Край, в якому я живу" (профіль: військово-історичний музей).
20 січ. 2022

Година спілкування "Україна - це МИ!"

20 січня у 7-А класі відбулася година спілкування "Україна - це ми!", приурочена до Дня Соборності України.
18 січ. 2022

Вітаємо переможців та учасників ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови, які успішно виконали завдання 4 етапів: «Правопис», «Культура слова», «Робота з текстом», «Граматика».
11 січ. 2022

11 січня - Всесвітній день "Дякую!"

Всесвітній день "Дякую" - це свято, яке було створене для того, щоб в черговий раз вимовити слова подяки близьким людям. Звичайно, для цього не потрібно шукати особливого приводу, але засноване торжество варто розцінювати, як приємне нагадування.
5 січ. 2022

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо переможців інтелектуальної гри "Що?Де? Коли?"( молодша група).
30 груд. 2021

Новорічне свято сповнене чарами..!

І знов дива...Нарешті дітлахи 1-Б класу дочекалися. Новорічне свято прийшло!
29 груд. 2021

Чудове Новорічне свято

28 грудня учні 6-А класу насолоджувалися чудовим Новорічним святом.

ВІтаємо з Новим роком!

З роком Новим, з новим щастям! Хай святковим буде настрій. Хай дива чекають вас Кожен день і повсякчас.
28 груд. 2021

У гості до п'ятикласників завітала новорічна казка

Учні 5- Б класу із задоволенням стали учасниками новорічного казки.

Новорічна казка!

З Новим роком та Різдвом!