Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

   





Барвінкове 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Besucherzahler
счетчик посещений

1981-1990

Випуск 1981 року

  1. Гармаш Олександр Леонідович
  2. Друзенко Валерій Миколайович
  3. Железняк Тамара Олександрівна
  4. Здєльник Тетяна Іванівна
  5. Іванова Тетяна Олександрівна
  6. Кальченко Олег Леонідович
  7. Карпушева Наталія Леонідівна
  8. Клименко Алла Павлівна
  9. Кузнєцова Валентина Володимирівна
  10. Кучеренко Валентина Іванівна
  11. Коцар Віктор Миколайович
  12. Маяцька Світлана Миколаївна
  13. Натолока Світлана Петрівна
  14. Онищенко Тетяна Леонідівна
  15. Підгорний Сергій Миколайович
  16. Пащенко Ігор Володимирович
  17. Плаксій Миколай  Іванович
  18. Погарський Валерій Вікторович
  19. Плис Вікторія Володимирівна
  20. Пінчук Ніна Миколаївна
  21. Старостенко Лариса Іванівна
  22. Ступак Наталія  Вікторівна
  23. Тимченко Юрій Михайлович
  24. Трубчанін Неля Григорівна
  25. Федоряченко Віктор Вікторович
  26. Цілюрик Світлана Вікторівна
  27. Чехлан Мая Миколаївна
  28. Ярошенко Сергій Михайлович

 

 

Випуск 1982року

  1. Мушенко Ольга Миколаївна
  2. Андрушенко Сергій Олександрович
  3. Денисенко Наталія Миколаївна
  4. Зешка Володимир Володимирович
  5. Іщенко Інна Борисівна
  6. Калугіна Світлана Володимирівна
  7. Карпов Олександр Михайлович
  8. Крижановський Олександр Миколайович
  9. Лямцев Ігор Вікторович
  10. Ляшенко Володимир Миколайович
  11. Марусенко Вадим В’ячеславович
  12. Остапенко Марина Володимирівна
  13. Осинська Вікторія Олександрівна
  14. Потапович Наталія Леонідівна
  15. Пєтухов Сергій Дмитрович
  16. Румянцев Ігор Дмитрович
  17. Рибалка Сергій Володимирович
  18. Сібіряков Андрій Миколайович
  19. Старостіна Катерина Анатоліївна
  20. Енгель Катерина Йоганес
  21. Щегурова Наталія Анатоліївна
  22. Борейко Олександр Петрович
  23. Погасій Людмила Миколаївна
  24. Богоніс Юрій Іванович
  25. Губенко Тетяна Анатоліївна
  26. Вареник Тетяна Григорівна
  27. Коржилов Олександр Анатолійович
  28. Куз’як  Ігор Анатолійович
  29. Коваленко Олег Миколайович
  30. Козачок Ірина Миколаївна
  31. Копійка Віталій Миколаївна
  32. Кучерявий Віталій Веніамінович
  33. Кутоманова Тетяна Володимирівна
  34. Медвідь Віта Миколаївна
  35. Моргун Олена Миколаївна
  36. Михайліченко Едуард Анатолійович
  37. Мячкіна Олена Григорівна
  38.  Прохорський Юрій Іванович
  39. Рева Наталія Володимирівна
  40. Сіробаба Юрій Вікторович
  41. Топал Євген Іванович
  42. Розсоха Руслана Василівна
  43.  Торський Андрій Іванович
  44. Федоренко Алла Іванівна
  45. Чайка Інна Петрівна
  46. Торський Анатолій Миколайович
  47. Коваленко Любов Євгенівна

 

 

 

Випуск 1983 року

  1. Блудов Олександр В’ячеславович
  2. Боярінов Олег Анатолійович
  3. Кавєріна Ольга Володимирівна
  4. Котупова Олена Борисівна
  5. Мєльнік Лариса Іванівна
  6. Ошенко Світлана Юріївна
  7. Прасол Сергій Анатолійович
  8. Радченко Ольга Павлівна
  9. Фролова Тетяна Василівна
  10. Шаталов Олексій Анатолійович
  11. Шевченко Олена Олексіївна
  12. Гончар Наталія Миколаївна
  13. Гончар Лариса Анатоліївна
  14. Єрмоленко Світлана Юріївна
  15. Жерновий Вадим Олександрович
  16. Непочатова Наталія Василівна
  17. Шаровкина Алла Олексіївна
  18. Ващенко Валерій Миколайович
  19. Волик Микола Григорович
  20. Голуб Сергій Андрійович
  21. Гудим Тамара Іванівна
  22. Джежеря Ольга Федорівна
  23. Дем’янова Валентина Петрівна
  24. Дем’яненко Валерій Михайлович
  25. Ємець Валерій Павлович
  26. Жигайло Вікторія Григорівна
  27. Кец Ольга Степанівна
  28. Коптєв Вадим Анатолійович
  29. Кошева Неля Миколаївна
  30. Кулик Тетяна Олександрівна
  31. Малюта Анатолій Анатолійович
  32. Настаченко Сергій Володимирович
  33. Неклец Ольга Володимирівна
  34. Пащенко Ірина Миколаївна
  35. Плис Григорій Петрович
  36. Пінчук Олександр Анатолійович
  37. Поволоцький Валерій Олександрович
  38. Руденко Надія Миколаївна
  39. Сухарєва Олена Іванівна
  40. Тацюк Валентина Василівна
  41. Темна Олена  Миколаївна
  42. Федоренко Світлана Михайлівна

 

 

 

Випуск 1984 року

  1. Антоненко Тетяна Леонідівна
  2. Баранець Лілія Борисівна
  3. Берестовая Маргарита Анатоліївна
  4. Гайворонська Ліана Вікторівна
  5. Жадан Лариса Володимирівна
  6. Звонова Інна Олександрівна
  7. Калугіна Людмила Володимирівна
  8. Культенко Марина Василівна
  9. Каденко Галина Олександрівна
  10. Кум Сергій Олександрович
  11. Коломієць Ігор Олександрович
  12. Компанієць Сергій Іванович
  13. Костерина Лариса Юріївна
  14. Коваленко Олександр Юрійович
  15. Лісницька Олена  Григорівна
  16. Ковальова Лариса Віталіївна
  17. Лимар Віталій Михайлович
  18. Макарова Світлана Валентинівна
  19. Огурцова Алла Петрівна
  20. Орел Олена Володимирівна
  21. Потапович Світлана Леонідівна
  22. Рева Тетяна Григорівна
  23. Шейроев Роман Миколайович
  24. Яковлєва Олена Павлівна
  25. Адаменко Світлана Іллівна
  26. Байчикова Наталія Вікторівна
  27. Грабко  Володимир Леонідович
  28. Гречка Наталія Миколаївна
  29. Гречка Юрій Петрович
  30. Клименко Неля Павлівна
  31. Козлова Тетяна Михайлівна
  32. Крамаренко Тетяна Іванівна
  33. Мала Лариса Петрівна
  34. Мухін Анатолій Анатолійович
  35. Назаренко Ольга Миколаївна
  36. Недвига Валентина Миколаївна
  37. Пащенко Наталія Іванівна
  38. Пітецька Ольга Юріївна
  39. Плакущий Юрій Володимирович
  40. Плис Тетяна Миколаївна
  41. Смілаш Тетяна Володимирівна
  42. Удовицин Вадим Валентинович
  43. Шевченко Тетяна Анатоліївна
  44. Явтушенко Вадим  В.
  45. Ярошенко Ірина Миколаївна

 

Випуск 1985 року

 

Перші вчителі: Савченко Н.Я., Козлова З.І., Денисенко Н.Ф.

 

Класні керівники: Прохорська Г. Ф., 

 

10-А клас

 

  1. Бойко Дмитро Георгійович
  2. Бобух В’ячеслав Олексійович
  3. Віцина Вікторія Олександрівна
  4. Гаркуша Олена Олександрівна
  5. Гречко Світлана Петрівна
  6. Гризлов Віктор Іванович
  7. Воронкова Наталія Миколаївна
  8. Дуднік Лариса Анатоліївна
  9. Камиш Ігор Олександрович
  10. Коваленко Світлана Миколаївна
  11. Курілов Валерій Миколайович
  12. Кутоманов Сергій Володимирович
  13. Малемоненко Тетяна Вікторівна
  14. Михайлов Федір Олексійович
  15. Оніщенко Володимир Вікторович
  16. Панченко Олена Миколаївна
  17. Пелюшенко Ірина Андріївна
  18. Пітецька Лариса Юріївна
  19. Рєпкін Ігор Іванович
  20. Румянцев Роман Миколайович
  21. Савченко Юрій Вікторович
  22. Самарський Сергій Борисович
  23. Соколовська Олена Андріївна
  24. Ткачов Валентин Васильович
  25.  Шаповалова Лариса Василівна
  26. Щербина Ірина Анатоліївна

 

Випуск 1986 року

  1. Бабиніна Світлана Іванівна
  2. Белея  Галина Миколаївна
  3. Боярінов Віталій Анатолійович
  4. Буга Сергій Іванович
  5. Іщенко  Світлана Борисівна
  6. Клецова Олена Анатоліївна
  7. Магда Юрій Олександрович
  8. Маликова Наталія Михайлівна
  9. Молгачова Світлана Олексіївна
  10. Мураєв Володимир Анатолійович
  11. Пазюра Марина Юріївна
  12. Пащенко Едуард Вікторович
  13. Пєтухова Ольга Дмитрівна
  14. Плакуща Людмила Борисівна
  15. Плис Олександр Олександрович
  16. Снігур Жанна Валеріївна
  17. Титаренко Віктор Євгенійович
  18. Топал Світлана Іванівна
  19. Шаровкіна Наталія Іванівна
  20. Бакай Людмила Миколаївна
  21. Бакай Олександр Миколайович
  22. Ведмідь Інні Олексіївна
  23. Голуб Ірина Володимирівна
  24. Голуб Ірина Яківна
  25. Городовий Олександр Іванович
  26. Дяченко Галина Пилипенко 
  27. Жигайло Володимир Григорович
  28. Зайцева Олена Вікторівна
  29. Кабацька Тамара Вікторівна
  30. Кириленко Ольга Олексіївна
  31. Моргун Вікторія Миколаївна
  32. Нестеренко Олександр Анатолійович
  33. Осадча Інна Леонідівна
  34. Подольський Олег Володимирович
  35. Прихода Олена Володимирівна
  36. Протасова Наталія Михайлівна
  37. Руденко Віта Володимирівна
  38. Склярова Ольга Володимирівна
  39. Таранюк Олена Вікторівна
  40. Тітченко Зоя Анатоліївна
  41. Топал Олена Володимирівна
  42. Чайка Сергій Петрович
  43. Черкасов Володимир Леонідович
  44. Щолок Василь Борисович

 

Випуск 1988 року

 

Перші вчителі:  Любченко М.М., Денисенко Н.Ф., Бойцова В.І.

 

Класні керівники: Непочатова Р.Ф., Непочатова Л.Л.

 

  1. Андрієнко  Олександр  Іванович
  2. Богонос  Андрій  Володимирович
  3. Бобух Лариса  Миколаївна
  4. Бойко  Наталія  Володимирівна
  5. Бут  Анжела  Вікторівна
  6. Водько  Геннадій  Іванович
  7. Голосний  Юрій  Анатолійович
  8. Гордієнко  Інна  Володимирівна
  9. Гречка  Людмила  Петрівна
  10. Кіпоть  Сергій  Іванович
  11. Літвіщенко  Наталія Миколаївна
  12. Ломако  Ігор  Володимирович
  13. Марченко  Тетяна  Анатоліївна
  14. Масич  Світлана  Василівна
  15. Моховіков  Геннадій  Васильович
  16. Медвідь  Олена  Миколаївна
  17. Минко  Юрій  Юрійович
  18. Павловський  Володимир  Юрійович
  19. Підмогильний  Олександр  Іванович
  20. Пінчук  Оксана  Анатоліївна
  21. Плис  Віталій  Олегович
  22. Поволоцький  Андрій  Борисович
  23. Ткаченко  Лариса  Анатолівна
  24. Ткаченко  Світлана  Вікторівна
  25. Карпенко  Вікторія   Володимирівна
  26. Пащенко  Наталія  Володимирівна
  27. Бобух  Руслан  Вікторович
  28. Борщова  Ольга  Вікторівна
  29. Гур’єв  Олександр  Олександрович
  30. Давидченко  Марина  Валеріївна
  31. Желєзняк  Наталія  Анатоліївна
  32. Індюкова  Тетяна  Миколаївна
  33. Калачов  Олександр    Григорович
  34. Коломієць  Віталій  Олексійович
  35. Компанієць  Олександр  Вікторович
  36. Макушинський   Олег   Євстафович
  37. Марусенко Ганна  В’ячеславівна
  38. Міщенко  Світлана  Вікторівна
  39. Нестеренко  Світлана  Вікторівна
  40. Плис   Емма  Іванівна
  41. Потапова  Світлана  Вікторівна
  42. Синяков  Сергій  Миколайович
  43. Філатова  Анжела  Геннадіївна
  44. Шипіцина  Олена  Анатоліївна
  45. Шутов  Владислав  Станіславович
  46. Явтушенко  Любов  Володимирівна
  47. Довгаль  Андрій  Іванович
  48. Лагута  Валентина  Миколаївна
  49. Плис  Сергій  Васильович

 

Випуск 1989 року

 

Перші вчителі: Козлова З.І., Савченко Н.Я.

 

Класні керівники: Пролхорська Г.Ф., Пінчук К.О.

 

  1. Гарькуша  Ольга  Леонідівна
  2. Гребенюк  Олександр  Миколайович
  3. Задорожня  Олена  Олександрівна 
  4. Кисіль  Наталія  Анатоліївна
  5. Корнієнко Олександр  Анатолійович
  6. Коситенко  Віта  Анатоліївна
  7. Крупка  Сергій  Петрович
  8. Лінивенко  Юрій  Володимирович
  9. Малер  Наталія   Янівна
  10. Міщенко  Микола  Андрійович
  11. Пащенко  Олег   Миколайович
  12. Садовий  Сергій  Іванович
  13. Сінельченко  Віта  Володимирівна
  14. Таран  Сергій  Миколайович
  15. Усик  Олексій  Степанович
  16. Шкаревська  Ольга  Миколаївна
  17. Ганноченко  Лариса Сергіївна
  18. Сонцева  Віта  Анатоліївна
  19. Білицький  Вадим  Олександрович
  20. Болотова  Ірина  Віталіївна
  21. Гарькуша  Лариса  Володимирівна
  22. Дараган  Олена  Олександрівна
  23. Дорошка  Людмила  Вікторівна
  24. Козлов  Віталій  Юрійович
  25. Кравченко  Валерій  Володимирович
  26. Мандрика  Володимир  Вікторович
  27. Прасол Тетяна Анатоліївна
  28. Петров  Олексій  Михайлович  
  29. Темніченко  Лариса  Анатоліївна
  30. Трембач  Володимир  Олександрович
  31. Філатов  Сергій  Вікторович
  32. Шилова  Людмила Станіславівна
  33. Цюменко  Тетяна  Олексіївна
  34. Воробйова  Олена  Миколаївна
  35. Копійка  Світлана  Миколаївна
  36. Куликова  Валентина  Анатоліївна
  37. Пишкова  Галина Іванівна

 

Випуск 1990 року

 

Перші вчителі: Шатрава О.С., Лісницька Л.П.

 

Класні керівники: Кривоконь В.І., Гончар Л.І., Пінчук О.В.

 

  1. Бут  Анжела  Вікторівна
  2. Ващенко Наталія Анатоліївна
  3. Воронов  Андрій  Вікторович
  4. Воскобойник  Оксана  Михайлівна
  5. Горбатенко  Олена  Володимирівна
  6. Гонченко  Катерина  Анатоліївна
  7. Донченко  Наталя  Миколаївна
  8. Євдокимова  Олена  Михайлівна
  9. Євстигнєєв  Станіслав  Володимирович
  10. Карпенко  Ірина  Володимирівна
  11. Коржавіна  Ірина  Юріївна
  12. Леонічіва  Олена  Павлівна
  13. Мусієнко  Андрій  Григорович
  14. Недвига  Олександр  Миколайович
  15. Неклец  Вікторія  Володимирівна
  16. Плахотін  Сергій  Володимирович
  17. Пащенко  Дмитро  Олексійович
  18. Таранюк  Зоя  Вікторівна
  19. Телешик  Сергій  Володимирович
  20. Поволоцька  Світлана  Анатоліївна
  21. Царевська  Наталія Миколаївна
  22. Чухно  Ігор  Олександрович
  23. Якобенко  Валерій  Миколайович
  24. Ахметваліев  Вадимжан  Загидович
  25. Бобух Олександр Васильович
  26. Богданова Жанна Валентинівна
  27. Гречко Наталія Володимирівна
  28. Дзюба Сергій В’ячеславович
  29. Дорожкін Сергій Едуардович
  30. Жадан Володимир Володимирович
  31. Корішко Тетяна Миколаївна
  32. Короткова Ганна Валеріївна
  33. Майбродська  Ірина Петрівна
  34. Осадчий Андрій Володимирович
  35. Руденко Лариса Володимирович
  36. Синяков Ігор Миколайович
  37. Усатомий Геннадій Володимирович
  38. Неклец Людмила Миколайович
  39. Котлік Володимир Володимирович
  40. Кепочатова Ірина Василівна
  41. Богонос  Андрій Володимирович
  42. Сибгатумина Альфія 
  43. Неклец  Людмила Миколаївна
  44. Богонос  Андрій Володимирович
  45. Котлік Володимир Володимирович
  46. Непочатова  Ірина Владиславівна
  47. Білицький  Вадим Олексійович
  48. Антоненко Лариса Леонтівна
  49. Батанов Андрій Юрійович
  50. Башликова Тамара Никитівна
  51. Беляков Олег Павлович
  52. Валуев  Миколай Геннадійович
  53. Войнова Ольга Володимирівна