Архів 2017 рік

Щорічно учні школи беруть участь у районному та обласному етапах Всеукраїнських  учнівських олімпіад, районний етап - 38 призових місць, обласний етап – 7 переможців. У 2016-2017  посіли 7 призових місць у ІІІ етапі Всеукраїнських  учнівських олімпіад:   Плаксій Ксенія з правознавства-ІІІ місце, Панічек Ірина з  географії -ІІІ місце,  Антоненко Максим з історії і правознавства - ІІ місце і ІІІ місце, Міщенко Аліна з екології - ІІІ місце, Ворон Дмитро з правознавства - І місце, Магда Марія з української мови та літератури – ІІІ місце.У Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  взяли участь 2 учня 9 - 11 класів,  переможцем районного етапу (І місце) став Романенко Антон, учень 9 класу.  Бакай Анна(ІІ місце), Магда Марія ( І місце), Романенко Антон(ІІІ місце)  посіли призові місця у ІІ етапі Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Мамзенко Дарина посіла І місце в районному етапі Міжнародного конкурсу імені П.Яцика.

Учні школи брали активну участь   у таких  заходах: команда «Однодумці» посіла І місце в районному етапі Х-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», фестивалі дружин юних пожежників посіли в районі ІІ місце, отримали Диплом ІІІ ступеня  у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів (обласний етап), Всеукраїнський  конкурс «Енергетика у фокусі об’єктива», обласний етап  - ІІ місце, І  місце в районному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва  за темою: «Щасливий вік той, у якому живе твій подих долі й мрій…» посіла Панічек Ірина.

І місце - у змаганнях з легкоатлетичного чотириборства серед учнів загальноосвітніх шкіл  району, турнір з міні-футболу – ІІ місце, Долгополов Єгор - абсолютний чемпіон зі змагань з настільного тенісу обласний  конкурс  - вікторина «Зробимо життя безпечним» в обласному етапі переможець  Ковалевська Ольга (І місце), Брейн- ринг на кубок міського голови-  ІІІ місце,«Шкіряний м’яч» (5-7 класи)-2 місце, «Крок до зірок» - 2 переможці- танцювальний колектив «Перлина» та тріо «Гармонія».

У 2014-2015  посіли призові місця у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад:   Топал Юлія з правознавства( ІІ місце), Магда Ольга - з  російської мови  (ІІ місце),  з біології ( ІІІ місце), Антоненко Максим з історії (І місце), Плаксій Ксенія з правознавства(І місце).

Учні школи беруть активну участь у районних заходах: фестивалі дружин юних пожежників посіли в районі 1 місце, в зональному-ІІІ, спартакіаді «Спорт протягом життя” в районі –І місце, «Старти надій» - І місце в районному етапі, ІІІ – в зональному, Всеукраїнська гра «Джура» в районному етапі  посіли І місце, «Крок до зірок» - 4 переможці.

Магда Ольга стала  переможцем регіонального конкурсу читців « Вічне слово Кобзаря»,  Крят Вадим посів ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінація «Літкратура», Панічек Ірина отримала диплом в ХV Загально-національному конкурсі «Українська мова - мова єднання», Євсюкова Яна та Перфілова Софія стали призерами обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «В об’єктиві натураліста- 2015»