Дитячий оздоровчий заклад відпочинку з денним перебуванням "СОНЕЧКО"

30 травня 2016 року

Відкриття закладу відпочинку

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести ці теплі сонячні дні вдома, перед телевізором і комп’ютером ,– це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.

Щоб відпочинок дітей був більш цікавим та змістовним, 30 травня 2016 року, розпочав свою роботу дитячий  оздоровчий заклад відпочинку  з денним перебуванням «Сонечко» Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, який радо зустрів 120 учнів початкових класів та дітей пільгового контингенту.

Все, що складає насолоду життя в дитячому  оздоровчому закладі відпочинку «Сонечко»  є результатом чіткої, обдуманої роботи колективу вихователів, які вважають, що пришкільний заклад відпочинку – це місце, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України. Виховний процес з дітьми в закладі поєднує працю і відпочинок, творчість, спорт, що ввійшли до тематичних днів: «День довкілля», «День самоврядування», «День журналіста», «День туризму», «День спорту», «День гумору», «День історії міста», «День казки», «День здорового способу життя», «День бантиків та веснянок», «День квітів», «День інтелектуалів», «День ігор та іграшок», колективна творча справа «Джунглі кличуть», «День подяки» та інші.

Тож хай кожен день відпочинку буде корисним та яскравим!

А позитивних емоцій вистачить на весь наступний  навчальний рік!

31 травня 2016 року

День природи

31 травня у нашому пришкільному закладі відпочинку пройшов День Природи під гаслом «Краса навколо нас». Діти подорожували  екологічною стежиною «Пізнаваймо світ», а Гаркуша Ю.А. провела захоплюючу, цікаву та пізнавальну вікторину «Природа рідного краю», яка надовго запам’ятається всім.

02 червня  2016 року

День інтелектуалів

Він пройшов під гаслом «Знання – сила!»

Діти перевірили свої інтелектуальні можливості в ігровій програмі «Інтелектуальний вернісаж», який підготувала і провела Онуфрієнко О.Г.

03 червня 2016 року

День Казки

Під гаслом «Сторінками  улюблених казок» пройшов день Казки . Діти мали можливість взяти участь у конкурсі малюнків «Я малюю казку», інсценізувати улюблені казки на сучасний лад  та поринути у світ казки. А допомогла їм у цьому Долгополова І.І.

1 загін підготував  казку "Ріпка"

2 загін підготував казку " Семеро козенят"

3 загін - "Дюймовочка"

4 загін продемонстрував казку "Ріпка"на новий лад.

06 червня 2016 року

День бантиків

В мене бантик є красивий
        І червоний є, і синій,
        Кожен день я їх міняю
        Під наряди підбираю,
        А сьогодні в мене свято,
        То і бантиків – багато!

6  червня 2016 року у пришкільному таборі   пройшов        День бантиків та веснянок під гаслом «Я із сонечком так схожий». Проведення тематичного дня створило атмосферу творчості, грайливості, гарного настрою. Всім було цікаво дізнатися історію виникнення бантика, як атрибута одягу, зачіски. Діти взяли участь у веселих конкурсах та розвагах, а допомогла їм в цьому Тройняк О.М.

07 червня 2016 року

Олімпійський день

Пройшов він під гаслом «Хто здоровий – той сміється». Всі охочі змогли взяти участь в цікавій захоплюючій спортивній грі «Поклик джунглів», яку провів Большов Олег Олегович.

Та ще цього дня діти відвідали дитячу бібліотеку. Працівники бібліотеки з задоволенням зустрічали юних читачів та познайомили з книгами про фізичну культуру та спорт. Дякуємо їм!

08 червня 2016 року

Цього дня всі дружно вирушили у подорож до пожежної частини , більше дізнатися про роботу МНС та спробували себе у ролі працівників цієї служби.

09 червня 2016 року

Екскурсія до краєзнавчого музею. Діти багато дізналися про історію свого міста.

10 червня 2016 року

День    квітів

Гасло дня: «Краса врятує світ»

Скільки квітів різних

Є у нашій школі.

Відпочинь душею

У зеленім колі.

Діти з великим задоволенням взяли участь у грі-святі приуроченому цьому дню. Фея Квітів та Чортополох ознайомили їх з цікавими і корисними фактами з життя рослин та підготували для них різноманітні конкурси. А провела свято  Захарова О.А.

13 червня 2016 року

День мистецтва і талантів

Гасло дня: «Проймемо душу прекрасним»

Дитячим талантам не має меж. В цьому ми могли переконатися під час проведення Дня мистецтва і талантів.

Учасники гри-свята «Фестиваль талантів», який підготувала та провела Большова А.А., розвивали свою кмітливість, вправлялися в швидкості мислення, вмінні працювати у складі невеликої групи, спробували себе у ролі кутюр’є та пробуджували інтерес до мистецтва.

Всі отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій в усіх учасників табору! Адже творити – створювати диво, магію, казку!

14 червня 2016 року

З Україною в серці

Гасло дня: «Я – українець, і цього не відняти»

Ми роду козацького діти,

Ми любимо сонце і квіти,

І сонце нам шле свій привіт.

Ми роду козацького діти —

Землі української цвіт.

Україна живе у серці кожного українця: маленького хлопчика з залитої сонцем пісочниці, романтичної білявки в блакитній сукні, і серйозного дядечка з кейсом у руці. Любити, знати історію та звичаї своєї Батьківщини — святий обов’язок усіх її жителів.

Міненко І.М. провела цікаву та захоплюючу вікторину-гру «Я пізнаю Україну»

Конкурс " Сплети віночок"

Конкурс "Ти мені, я тобі"

Інсценізація  української народної пісні "Несе Галя воду"

Інсценізація української народної пісні "А мій милий вареничків  хоче"

15 червня 2016 року

Екскурсія до музею  народної архітектури,

побуту та дитячої творчості  під відкритим небом

( с.Прелесне)

Нас гостинно зустрічає екскурсовод

Українська хата

У кузні

Ми до млина ходили

16 червня 2016 року

Закриття закладу відпочинку "Сонечко"

Хай струни святково бринять знову й знову

І радість не гасне в юних серцях,

Промінчиком сонця торкне веселково

І щастю дитини не буде кінця.

З 30.05 по 16.06.2016 року пришкільний заклад відпочинку «Сонечко» з денним перебуванням  гостинно приймав 120 дітей.