Літній мовний табір "The Sunshine"

14 червня - екскурсія до міста Святогірськ.

08 червня - екскурсія по місту. Подорожуючи містом, пригадали назви об'єктів англійською мовою, відпочили і пограли в спортивні ігри біля річки. О. М. Осадча провела майстер-клас по виготовленню мотанок з природного матеріалу.

05 червня - день Сполучених Штатів Америки.

02 червня - день спорту. Відбулася товариська зустріч з колективом мовного табору "Smile" ЗОШ І-ІІ ступенів №4. Команди із задоволенням взяли участь у веселих спортивних іграх. Перемогли дружба, заряд бадьорості та гарний настрій.

31 травня - колективна творча робота "Ура! Канікули!"

30 травня - день Великобританії. Цікава заочна подорож країною та її столицею допомогли пригадати визначні місця. Діти більше дізналися про звичаї і традиції країни, мова якої вивчається.

Кожен день починаємо з ранкової та мовної зарядки, посмішки та позитиву.

29 травня 2017 року знову радо вітали дітей у літньому мовному таборі "The Sunshine". Вдосконалювати мовленнєві навички, розвивати комунікативні здібності, дізнатися більше про свята, традиції англомовних країн і при цьому весело та корисно проводити час - така мета спланованих заходів цього року.

В перший день відбулося відкриття табору. Вчителі Коваленко В. І., Осадча О. М. та Рєпкіна І. О. привітали дітей та познайомили з планом роботи. Діти читали вірші англійською мовою. Королева мовного табору видала наказ з основними правилами та вимогами, а весела Пеппі Довгапанчоха запропонувала декілька власних вимог.

30 травня розпочав роботу літній мовний табір "The Sunshine". Квести, заочні подорожі до країн, мова яких вивчається, ігри, конкурси та багато інших цікавих завдань чекають на учнів.

Скільки хлопчиків й дівчаток!

Це у таборі початок.

Мовний табір ми відкрили,

Радо дітлахів зустріли.

Тут навчання - не робота,

А розваги без турботи.

Ми співали й танцювали,

У спортивні ігри грали,

А веселощі та сміх

Щодня чекали на усіх.

Терплячі, вправні та умілі -

Орігамі в нас красиві.

Малювати вміємо,

Казці порадіємо.

Завзято на вечірці грали -

Призи солодкі здобували.

Футбол - це найулюбленіша гра,

І переможцям всім: "Ура!"

Розвиваємо навички читання, кмітливість, увагу