Музейний комплекс

Народознавчий  музей «Берегиня» Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст..№2 Барвінківської  районної ради Харківської області було відкрито   1991 року. (Наказ по Барвінківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №2 від 01.09.1991р.№ 97 «Про відкриття народознавчого музею школи «Берегиня»).

Керівник музею: Крят Олександра Василівна, вчитель  російської мови та зарубіжної літератури Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Барвінківської районної ради Харківської області.

Історико- краєзнавчий музей «Пошук»  Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст..№2 Барвінківської  районної ради Харківської області було відкрито 10 грудня   2003 року. (Наказ по Барвінківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст..№2 від 10.12.2003р.№ 177 «Про відкриття історико-краєзнавчого  музею «Пошук»).

Керівник музею: Бєлякова Ольга Олексіївна, вчитель історії та правознавства Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Барвінківської районної ради Харківської області.

Музей  історії  школи «Берег дитинства»   Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст..№2 Барвінківської  районної ради Харківської області було відкрито 08 січня  2003 року. (Наказ по Барвінківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст..№2 від 08.01.2003р.№ 5 «Про відкриття  музею історії школи «Берег дитинства»).

Керівник музею: Шматько Олена Олександрівна, вчитель української мови та літератури Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Барвінківської районної ради Харківської області.

Ці  музеї входять до складу «Музейного комплексу» Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст..№2 Барвінківської  районної ради Харківської області, якому Наказом МОН України від 13 червня  2005 року № 353  присвоєно звання «Зразковий музейний комплекс».

В 2017 році «Музейний комплекс» Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Барвінківської районної ради Харківської області підтвердив своє звання «Зразковий музейний комплекс» (Наказ МОН України від 21.04.2017р. № 622)

В 2022 році Музейний комплекс "До поки пам'ять у серці не згасне" Барвінківського ліцею №2 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області підтвердив звання "Зразковий музейний комплекс" (Наказ МОН України від 11.08.2022р. № 731)