Новини 3-А класу

25 квіт. 2016

Позакласний захід: " Чорнобиль... Трагедія...Пам'ять..."

Учні 3-А класу відвідали позакласний захід присв'ячений трагічним подіям на Чорнобильській атомній станції. Старшокласники підготували дуже емоційний та проникливий виступ. Особливу бурю емоцій,навіть сліз викликав кінофільм про ті жахливі події,а також виступ очевидця,ліквідатора тієї страшної аваріі Кучерявого В.Г. Хочеться висловити слова подяки нашому бібліотекарю Большовій Н. О., яка підготувала разом з дітьми цей захід.
23 лют. 2016

Тиждень рідної мови в нашій школі

І знову цікаві події в нашій школі-тиждень української мови.Бібліотекар нашої школи Большова Н,О. запросила учнів початкових класів на свято ріної мови. Незвичайні вірші,цікаві сценки,конкурс загадок,солодкі призи,дружні оплески-все це супроводжувало феєричне свято
19 лют. 2016

Урок-реквієм:" Пам'яті Небесної сотні"

Учні 3-А класу відвідали захід присв'ячений пам'яті Небесної сотні.Діти зі сльозами на очах дивилися фільм про події,які відбувалися на майдані. Хвилиною мовчання згадали загиблих патріотів.
3 лют. 2016

Вболіваймо,друзі,за наших!!!

03.02.2016 учні 3-А класу разом з класним керівником відвідали ДЮСШ. Діти весело та натхненно вболівали за учасників Малих Олімпійських ігор,особливо спортсменів Барвінківської ЗОШ №2
25 груд. 2015

Новорічне свято 2016

Дуже весело та цікаво пройшло Новорічне свято в нашій школі.Окрасою свята став танок учнів 3-А класу "Жабенята та Дюймовочка".Бурхливими оплесками, гості, вітали всіх виступаючих.
22 груд. 2015

Виставка Новорічних поробок

Діти з захопленням прийняли участь в акції " Збережи ялинку".Майже всі учні виготовили новорічні поробки,які сміло зможуть прикрасити домівки людей.
19 груд. 2015

Свято Святого Миколая

!9грудня до нас в клас завітав Святий Миколай разом зі своїми помічниками . Веселе дійство розіграли Янголятки,чорт та Святий Миколай.Кожен учень отримав солодкі подарунки.
15 груд. 2015

Конкурс "Збережемо енергоресурси"

Учні 3-А класу прийняли участь в енергозберігаючому конкурсі.Ученицями Возміщевою Олександрою та Чухно Валерією були намальовані малюнки з цієї теми.Робота Олександри відмічена на обласному етапі конкурсу.