Новини 4-А класу

11 трав. 2017

Державна підсумкова атестація

11.05.2017 в учнів 4-А класу розпочалася дуже відповідальна пора- це державна підсумкова атестація. Під час ДПА доведеться показати всі свої знання та вміння, які здобули діти протягом навчання у початковій школі. Бажаємо успіхів!
8 трав. 2017

Свято "Тих днів не змеркне слава"

08.05.2017 року в 4-А класі відбулося урочисте свято присвячене 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Під час заходу учні переглянули цікаві відеокадри, розповіли вірші та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів.
20 лют. 2017

Виховний захід "Небесна сотня: герої не вмирають".

На виховному заході учні вшанували пам'ять героїв Небесної сотні.
15 лют. 2017

Виховна година : "Афганськими дорогами".

На виховній годині "Афганськими дорогами" було розширено знання учнів про історичні події Афганської війни, виховувалась повага та шана до воїнів-інтернаціоналістів.
13 лют. 2017

Свято "День святого Валентина".

Учні 4-А класу кожен рік чекають на свято "День святого Валентина" з великим задоволенням і вже заздалегідь починають до нього готуватися. Ось і цей рік не став виключенням. Ми вже майже готові зустрічати день всіх закоханих, новими,креативними валентинками.
27 січ. 2017

Виховний захід: "Вони загинули за Україну".

Зі слів " Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього" розпочався виховний захід в 4-А класі. Саме тому ми повинні знати історію. А наша історія полита кров'ю і сльозами. Однією з найтрагічніших її сторінок є бій під Крутами. Розповідь вчителя Долгополової І.І., відеоматеріали, ілюстрації- все це, дуже зацікавило дітей. Учні великою мірою пройнялися тими трагічними подіями, що навіть деякі, під час хвилини мовчання, плакали.
26 січ. 2017

Вітаємо переможців математичного конкурсу "Кенгуру".

Приємно відзначити, що учні 4-А класу приймають активну участь у різноманітних конкурсах. Особливо дітям подобається математичний конкурс " Кенгуру", і доказом того є найбільша кількість нагород.
23 січ. 2017

Всеукраїнський конкурс:"Охорона праці очима дітей".

З нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Україні в 2017 році, з метою популяризації питань охорони праці, учні 4-А класу прийняли активну участь в конкурсі "Охорона праці очима дітей".
20 січ. 2017

Виховний захід :" День Соборності України".

20.01 учні 4-А класу відвідали виховний захід присв'ячений Дню Соборності України. В цікавій та доступній формі вчителі Реут Я. В. та Большова А. А. розповіли дітям про подіїї минулих часів. Цікаві відеоматеріали, діти переглядали з задоволенням,ставили запитання та отримували вичерпну відповідь.Дякуємо Яні Володимирівні та Аліні Анатоліївні за запрошення на виховну годину.
13 груд. 2016

Проект "Вчимося жити разом".

Сьогодні учні 4-А класу закінчили свою роботу в рамках проекту "Вчимося жити разом".В нашому класі навчається 4 дітей переселенців і тому цей проект був нам дуже необхідний. Він мав за мету, навчити дітей життєвим навичкам,що найбільше постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні, необхідних для мирного життя у нових суспільних та домашніх спільнотах. Учні з великим задоволенням приймали участь в цьому проекті, особливо їм сподобались тренінги. Отже проект, який спрямований на розвиток у дітей відповідного віку соціальних навичок ,пройшов успішно.