Новини 7-Б класу

13 квіт. 2016

конкурс малюнків "Мирне небо над головою"

Нам потрібне мирне небо, Синє-синє, світле-світле, Миру нам сьогодні треба! У наш складний час, коли слово «мир» ми вживаємо так рідко, а слово «війна» - майже щогодини, конкурс малюнків «Мирне небо над головою» став приводом замислитися – яким би ми хотіли бачити своє життя. Кращі роботи були направлені на обласний конкурс. Із 54 робіт - 12 роботи нашого класу.
25 січ. 2016

Конкурс "Бобер"

Підведено підсумки міжнародного конкурсу з інформатики "Бобер". Учні нашого класу приймали активну участь. І ось нарешті результат....
28 груд. 2015

Наші перемоги

Завершився II етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
25 груд. 2015

Новий рік на поріг

Новорічний КВК серед учнів 7 - 8 класів.
13 жовт. 2015

Як колись на Україні проживали козаки

«Як колись на Україні проживали козаки» - так називалася вікторина – інформина, присвячена українському козацтву і проведена бібліотекарем та класними керівниками сьомих класів (Большова Н.О, Компанієць Н.П., Осадча О.М.)
10 жовт. 2015

Наші спортсмени

10 жовтня 2015 р. в районі було урочисто відкрито змагання 2 етапу «Турніру 1000 команд» з футболу.