Емблема школи

ГІМН ШКОЛИ

Для кожного у світі своя доля,

А ось у всіх у нас вона одна.

Навіки нас з тобою поєднала,

Ти, рідна наша школо № 2.

Тобі завжди дітей учить,

І долю кожного творить,

Хай йдуть роки і покоління.

Без школи нам ніколи не прожить.

Запам’ятаєм  радощі й тривоги,

Уроки і походи не забудь.

І шум беріз, і світло рідних вікон

Судилось нам навіки полюбить.

Ти, рідна школо № 2,

У серці назавжди одна.

Учила жить, любить і вірить,

В життя путівку тисячам дала.

Тут в багатьох розвинулись таланти,

Ти їх зуміла світу всі відкрить.

Ми віддані тобі, велична школо,

І вічно будемо тебе любить.

ДЕВІЗ ШКОЛИ

Знання і мудрість дарувати дітям,

нести прекрасне світло доброти!

ІНФОРМАЦІЯ

про БАРВІНКІВСЬКУ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2

Барвінківської районної ради Харківської області

Рік заснування

1951

Директор  школи

Рудьковська Наталія Валентинівна, освіта вища, за фахом  вчитель  російської  мови та літератури, має  вищу кваліфікаційну категорію.

Заклад очолює з 2015 року.

Контингент учнів

У 2017/2018 н.р.   охоплено навчанням  330  учнів, з них учнів 1-4 класів –144 чол., 5-9 класів – 160 учнів, 10-11 класів – 26 учнів.  Учнів 9 класів - 28. Випускників 11 класів - 12 учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю  0   учні, срібною_- учнів. Візьмуть участь у ЗНО  12  учнів 11 класів.

Мова навчання

Українська мова.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за   1  профілем: _універсальним  (26 учнів).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 34  педагога, з них 34 чол. мають вищу освіту, __-_чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 25 чол., І  кваліфікаційну категорію – 6 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 2 чол., категорію „спеціаліст” – 1 чол., звання «вчитель-методист» мають -11, звання «старший вчитель» -8, звання «Відмінник освіти України» -7, нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» -2, провідний бібліотекар -1.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням планується охопити  на 100% учнів  початкових класів та 22 дитини пільгових категорій (з них 10 дітей-сиріт ). За рахунок батьківської плати  харчуються 163 учня.

Творчий потенціал

(інформація про участь учителів у інших професійних конкурсах)

Педагогічний колектив працює над проблемою «Управління якістю навчального процесу як умова досягнення сучасної якісної освіти».

У конкурсі «Учитель року-2017» брала участь  і стала переможцем районного етапу Міненко І.М., яка і  представляла колектив на обласному рівні.

Педагогічний колектив бере участь у національних проектах «Учителі в он-лайні» та «Відкритий світ», науково-педагогічному проекті «Інтелект України», працює за системою розвивального навчання.

Крят О.В. підготувала переможця районного етапу у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Вчителі Усата О.А., Бєлякова О.О., Шматько О.О., Бєлік Є.М. підготували переможців ІІІ етапу (обласного)Всеукраїнських  учнівських олімпіад.

Гурткова робота

В школі працює 7 гуртків: ДЮПР (керівник Кулик М.П.), ЮІР (Большов О.О.), гурток «Правознавець», «Пошук» (керівник Бєлякова О.О.), хореографічний (керівник Буйницька О.А.), народознавчий «Берегиня» (Крят О.В.), «Берег дитинства» (Шматько О.О.).

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу 0 учнів та __-__ вчителів.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 16 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерні класи, 3 мультимедійні класи ( кабінети біології , хімії, фізики), спортивна зала, тренажерний зал та футбольний майданчик, 1 майстерня, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – 18200 примірників: художньої-3396, навчальної літератури - 205, підручників – 14090.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи беруть участь у районному та обласному етапах Всеукраїнських  учнівських олімпіад, районний етап - 38 призових місць, обласний етап – 7 переможців. У 2016-2017  посіли 7 призових місць у ІІІ етапі Всеукраїнських  учнівських олімпіад:   Плаксій Ксенія з правознавства-ІІІ місце, Панічек Ірина з  географії -ІІІ місце,  Антоненко Максим з історії і правознавства - ІІ місце і ІІІ місце, Міщенко Аліна з екології - ІІІ місце, Ворон Дмитро з правознавства - І місце, Магда Марія з української мови та літератури – ІІІ місце.У Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  взяли участь 2 учня 9 - 11 класів,  переможцем районного етапу (І місце) став Романенко Антон, учень 9 класу.  Бакай Анна(ІІ місце), Магда Марія ( І місце), Романенко Антон(ІІІ місце)  посіли призові місця у ІІ етапі Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Мамзенко Дарина посіла І місце в районному етапі Міжнародного конкурсу імені П.Яцика.

Учні школи брали активну участь   у таких  заходах: команда «Однодумці» посіла І місце в районному етапі Х-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», фестивалі дружин юних пожежників посіли в районі ІІ місце, отримали Диплом ІІІ ступеня  у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів (обласний етап), Всеукраїнський  конкурс «Енергетика у фокусі об’єктива», обласний етап  - ІІ місце, І  місце в районному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва  за темою: «Щасливий вік той, у якому живе твій подих долі й мрій…» посіла Панічек Ірина.

І місце - у змаганнях з легкоатлетичного чотириборства серед учнів загальноосвітніх шкіл  району, турнір з міні-футболу – ІІ місце, Долгополов Єгор - абсолютний чемпіон зі змагань з настільного тенісу обласний  конкурс  - вікторина «Зробимо життя безпечним» в обласному етапі переможець  Ковалевська Ольга (І місце), Брейн- ринг на кубок міського голови-  ІІІ місце,«Шкіряний м’яч» (5-7 класи)-2 місце, «Крок до зірок» - 2 переможці- танцювальний колектив «Перлина» та тріо «Гармонія».