Лінійка-реквієм «Пам’яті Небесної Сотні»Свято Стрітення«Не згасне пам'яті свіча – Афганістан»"Кохання на всі віки""З коханням у серці"«Кохання   починається з дружби» Відкриття Тижня початкової школиВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ  КОМАНДУ "МНС"!ЗУСТРІЧ В РІДНІЙ ШКОЛІВиставка малюнків “Мій біль – Афганістан…”«Я людина всієї України»Лінійка "Бій під Крутами"Книжкова виставка - роздум  22 січня - День Соборності УкраїниНа шляху до Соборної України9 СІЧНЯ 2018 РОКУ РОЗПОЧАЛАСЬ РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО"Новорічний музичний конкурс"«Сніжний віночок вплітає зима» Конкурс "Паперове диво"Дарунки Святого Миколая

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

На освітньому обрії України, як на зоряному небі: серед тисячі великих планет, відомих за межами своїх Галактик, та зовсім маленьких зірочок, маловідомих навіть найближчим сусідам, існує маленька яскрава зірка – незвичайний, цікавий, по-домашньому красивий заклад, що зветься Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2.

Юний друже!

Тобі пощастило ввійти до великої шкільної родини, де панує любов, праця, творчість…

Залиш добрий слід в історії школи: вирости дерево, квіти під вікнами свого класу – і твоя школа перетвориться в квітучий сад.

Зроби життя однокласників цікавим – і приємні спогади про спільні справи з’єднають ваші долі назавжди!

Порадуй своїх батьків і вчителів успіхами в навчанні – і вони стануть найщасливішими у світі.

Рости добрим, розумним, чесним – і школа буде пишатися тобою!

Здійсни свої мрії, хай твоє ім’я стане славетним!

Твоє майбутнє – в твоїх руках!

Національна гаряча лінія

19 лют. 2018
Лінійка-реквієм «Пам’яті Небесної Сотні»
19 лютого відбулася загальношкільна лінійка-реквієм «Пам’яті Небесної Сотні»
16 лют. 2018
Свято Стрітення
Прийди, прийди, весно красна, Чепури наш рідний край, Засвіти нам сонце ясне, З нами в гурті погуляй. Закличками, піснями, хороводами дітлахи проводжали морозяну зиму, натомість запрошуючи у гості весну.Надзвичайно цікаво відбулося свято зустрічі Весни, на яке запросили учні початкових класів.
15 лют. 2018
«Не згасне пам'яті свіча – Афганістан»
«Не згасне пам'яті свіча – Афганістан». Під такою назвою пройшов захід з учнями 3-А та 3-Б класів, проведений класними керівниками та бібліотекарем школи Н.О.Большовою.
"Кохання на всі віки"
«Кохання на всі віки» - таку назву мала виставка у бібліотеці, присвячена Дню Валентина. З її розділів відвідувачі змогли дізнатися про історію походження цього свята, взяти для читання книги про дружбу та любов.
"З коханням у серці"
Святкування 14 лютого -Дня Святого Валентина стало традиційним в нашій школі. З самого ранку почала працювати святкова пошта"Скринька кохання", яка швидко наповнялася валентинками. Всі вони знайшли своїх адресатів.
14 лют. 2018
«Кохання починається з дружби»
Друзів маємо багато — Валентинки ці для них. І в чудове, гарне свято — Привітаємо усіх! 14 лютого в школі пройшло свято «Кохання починається з дружби» для учнів 1-4 класів.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"