Прес-реліз

про БАРВІНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ№ 2

Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області

Рік заснування

1951

Директор  школи

Рудьковська Наталія Валентинівна, освіта вища, за фахом вчитель російської мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію, вчитель-методист, Відмінник освіти України.

Заклад очолює з 2015 року.

Контингент учнів

У 2023/2024 н.р.   охоплено навчанням  315  учнів, з них учнів 1-4 класів –110 чол., 5-9 класів – 162 учнів, 10-11 класів – 43 учнів.  Учнів 9 класів -  32. Випускників 11 класів - 23 учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю  4 учні, срібною_- учнів. Візьмуть участь у НМТ  21  учень 11 класів.

Мова навчання

Українська мова.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за одним  профілем: _філологічний  (43 учня).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 39 педагогів, з них 39 чол. мають вищу освіту, __-_чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 28 чол., І  кваліфікаційну категорію – 5 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 2 чол., категорію „спеціаліст” – 1 чол., звання «вчитель-методист» мають - 12, звання «старший вчитель» - 8, звання «Відмінник освіти України» -7, нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» -2, провідний бібліотекар -1.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням планується охопити  на   учнів  початкових класів та  дитини пільгових категорій (з них   дітей-сиріт ). За рахунок батьківської плати  харчуються  учня.

Творчий потенціал

(інформація про участь учителів у інших професійних конкурсах)

Методичний вектор педагогічного колективу «Формування компетентностей педагогів та здобувачів освіти через створення єдиного освітнього простору».

Заклад працює за новим Державними стандартами початкової та освіти відповідно до Концепції «Нова  українська школа». Педагогічний колектив бере участь у національних проєктах «Учителі в он-лайні» та «Відкритий світ». .Компанієць Н.П. та Ткачук І.В. підготували призера районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, вчитель Бєлякова О.О. підготувала переможця районного етапу та обласного(ІІІ місце) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Усата О.А. підготувала переможця обласного(ІІІ місце) конкурсу екопроєктів учнів-членів Малої академії наук України. Вчитель Щолок В.О. підготувала переможця районного етапу та обласного(ІІІ місце) конкурсу ораторського мистецтва. Вчитель Крят О.В. підготувала переможців обласного (І і ІІ) в конкурсі кафедри МАН ХПУ «Безпека очима дітей». Вчитель Бєлякова О.О. переможця Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів «Край, в якому я живу»(І - районний етап, І – обласний етап). Вчитель Буйницька О.А.  підготувала танцювальний колектив «Феєрію»- переможця в Міжнародному і Всеукраїнському конкурсі танцювальних колективів. Здобувачі освіти постійні учасники і переможці Всеукраїнських конкурсів.

Гурткова робота

В ліцеї працює 7 гуртків: ДЮПР (керівник Кулик М.П.), ЮІР (Большов О.О.), гурток «Правознавець», «Пошук» (керівник Бєлякова О.О.), хореографічний (керівник Буйницька О.А.), народознавчий «Берегиня» (Крят О.В.), «Берег дитинства» (Шматько О.О.).

Підвіз учнів та вчителів

До ліцею потребують підвозу -  учень та __-__ вчителів.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 16 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерні класи, 3 мультимедійні класи ( кабінети біології, хімії, фізики), спортивна зала, тренажерний зал та футбольний майданчик, 1 майстерня, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – 18200 примірників: художньої-3396, навчальної літератури - 205, підручників – 14090.

Досягнення вихованців

Щорічно учні ліцею беруть участь у районному та обласному етапах Всеукраїнських  учнівських олімпіад, районний етап -31 призове місце. У 2023/2024 посіли 1 призове місце у ІІ етапі Всеукраїнських  учнівських олімпіад: Мірошніченко А., Ковалевська О.( біологія, українська мова, математика), Лантух Д., Корзюк А.(хімія, англійська мова), Живоденко І.(інформаційні технології, математика), Мамзенко Дар’я. У Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України переможець Настаченко Дарина (секція «психологія», науковий керівник Усата О.А.) посіла І місце. Здобувачі освіти:

•  Переможці ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня тварин «Наші друзі» (ІІ місце – Приймак Б., ІІІ місце – Корнієнко О., Ковальов Б.);
  • І місце у Всеукраїнському креативному художньому конкурсі «Я малюю мрію Святому Миколаю» (Томашинець А.);
  • І місце у Всеукраїнському конкурсі «Зі спортом зростай – по життю перемагай!» ( Корнієнко О.);
  • І місце у Всеукраїнському багатожанровому дистанційному конкурсі «Fest Stars 2023»   «Моя країна Україна» (Танцювальний колектив «Перлина»);
  • І місце у ІІІ Національному патріотичному двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв БУМ Фест до Дня Незалежності України (Танцювальний колектив «Перлина»);