Історія закладу

Наша школа – невелика за чисельністю – є, по суті, великою дружною родиною, яка постійно збільшується, розростається.  Красива тому, що територія, як і все, що розташоване на ній, відповідає назві – шкільний дім.

Історія  Барвінківського ліцею № 2 бере свій  початок з 1 вересня 1951 року, коли в книзі наказів зроблено запис за № 1 від 24 серпня 1951 р. про заснування середньої школи № 2 на базі неповної середньої школи № 2.

З того часу і до сьогодні для 169 вчителів поріг другої школи став рідним. А їхнє кредо виражене словами: «Знання і мудрість дарувати дітям, нести прекрасне світло доброти».

4353 учні за цей час отримали атестат випускника середньої школи № 2.

176 з них нагороджено золотими та срібними медалями

Для кожного у світі своя доля,

А ось у всіх у нас вона одна.

Навіки нас  з тобою поєднала,

Ти, рідна наша школа № 2 –

коли на урочистостях звучать ці слова гімну школи, їх з трепетом сприймають як випускники, так і нинішні учні.

І їхню гордість за рідну школу можна зрозуміти. Бо бурхливим життям з добрими традиціями жила і живе школа № 2.

Нині у закладі навчається 310 учнів, у т.ч.:

в школі І ступеня - 110;

в школі ІІ ступеня - 162;

в школі ІІІ ступеня - 43.

Працює – 51 працівник, у т.ч. педагогічних –39,

у т.ч. на постійній основі – 36;

адміністративного персоналу – 3.