Челендж до Міжнародного дня миру .

21 вер. 2023
Міжнародний день миру є символом надії та співчуття для мільйонів людей у всьому світі , які прагнуть завершення збройних конфліктів та побудови світу без війн та страждань . Особливо це відчуття нині актуальне для нас , українців , для дітей України ! Адже для нас це не просто символічна дата , але і важливе нагадування світу про те , що в нашій країні вже другий рік триває жорстока і кривава війна ! Тому з особливими почуттями учні 4-А класу взяли участь у челенджі до Дня миру , бо добре розуміють цінність мирного неба !

Міжнародний день миру є символом надії та співчуття для мільйонів людей у всьому  світі , які прагнуть завершення збройних конфліктів та побудови світу без війн та страждань . Особливо це відчуття нині актуальне для нас , українців , для дітей України ,! Адже для нас це не просто символічна дата , але і важливе нагадування світу про те , що в нашій країні вже другий рік триває жорстока і кривава війна ! Тому з особливими  почуттями учні 4-А класу взяли участь у челенджі до Дня миру , бо добре  розуміють цінність мирного неба !