Година спілкування "Мова нашого серця"

22 лют. 2024
"Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА," - такими словами почалася година спілкування "Мова нашого серця" у 9-А класі, під час якої учні розширили свої знання з історії Дня рідної мови, дізналися цікаві факти про українську мову, визначили кращого знавця солов'їної у класі.

"Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА," - такими словами почалася година спілкування  "Мова нашого серця" у 9-А класі, під час якої учні розширили свої знання з історії Дня рідної мови, дізналися цікаві факти про українську мову, визначили кращого знавця солов'їної у класі.