22 квітня - Всесвітній день Матері-Землі

22 квіт. 2024
З нагоди Всесвітнього дня Матері-Землі учні 5, 6-А, 8, 9 10 та 11 класів взяли участь у онлайн заходах екологічного спрямування

22 квітня  - Всесвітній день Матері-Землі - день нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина повинна задуматися над тим, що планета, яка подарувала нам життя, унікальна й потребує турботи і захисту.

З нагоди Всесітнього дня Землі учні 5, 6-А, 8-А, 8-Б, 9-А, 10 та 11 класів взяли участь в онлайн-заходах, а саме: квесті на збереження "Земля у фокусі", вікторині про навколишнє середовище, відеоекскурсіях "Дивовижні місця нашої планети", "10 маловідомих фактів про Землю",  конкурсі малюнків " Збережемо Землю",  семінарі "Екологічні проблеми людства та шляхи їх вирішення".