Перший урок дев’ятикласників у новому 2016-2017 навчальному році

1 вер. 2016
Новий навчальний рік для 9-класників розпочався з першого уроку, тема якого «Щоб у серці жила Батьківщина».

Ось і пролунав шкільний дзвінок, який покликав 9-класників у 2016-2017 навчальному році на перший урок, присвячений 25 річниці незалежності України - «Щоб у серці жила Батьківщина».

Разом з класним керівником Крят О.В. та однокласницею Рибальченко Наталкою, яка виконувала роль головного редактора, діти створювали  «живу» газету. Учні повторили історичні події, які привели до проголошення, а потім відновлення Україною незалежності у ХХ столітті   (сторінка «Незалежність. Від 1991-го – назавжди»), створили дерево «Складові національної свідомості українця». Пригадавши прислів’я, приказки, слова видатних письменників, громадських діячів, дев’ятикласники переконалися у величі та красі рідної мови, створили квітку-сторінку «Ой, яка чудова українська мова!»).  Третя сторінка «Ми – свідки історії України» газети була присвячена людям, які вийшли відстоювати свої права, свободу та незалежність України, землякам, які загинули при виконанні обов’язків військової служби в зоні проведення антитерористичної операції -  Лінивенку Юрію Володимировичу, Солодовнику Євгену Олеговичу. Багато нового відкрили для себе учні, ознайомившись з  сторінками  «Найцікавіші  винаходи українців» та «Весела скриня».

Діти вкотре усвідомили, що вони живуть на славній землі з довгою історією, яку творив волелюбний народ, що їхнє завдання – зростати славними нащадками й виконувати сумлінно свій обов’язок – учитися.