Лінійка «Шляхами подвигу і слави»

12 вер. 2016
Учні 9 класу підготували і провели лінійку, присвячену 73-тій річниці звільнення Барвінківщини від німецько-фашистських загарбників.

«Згадайте, вклоніться ви прадідам вашим,

Живим та полеглим в двобої звитяжнім,

Усім, хто кував перемогу й загинув

За тебе, за мене, за всю Україну.

Згадайте усіх, замордованих, вбитих…

І гідно живіть їх життям недожитим!» - саме цими словами розпочалася шкільна лінійка, присвячена 73-тій річниці звільнення Барвінківщини від німецько-фашистських загарбників, яку підготували і провели учні 9 класу на чолі з класним керівником Крят О.В.

Ворон Д., Мусієнко М., Санжаревська С., Помазан К., Рибальченко Н. розказали присутнім про тяжкі роки життя людей під час окупації, про героїзм підпільників, про жорстокі бої, що точилися жодного разу, коли залишали та звільняли рідне місто від  ворога. Діти переконалися: під час Другої світової війни барвінківчани мужньо боронили рідний край, свою Батьківщину.