Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста»

10 лют. 2015
Враховуючи важливість охорони навколишнього середовища, а особливо водних ресурсів України, учні школи взяли участь у районному (відбірковому) етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста». Школярі 5-а,б, 7, 9-а, 10 досліджували річки, які протікають територією Харківської області й Слов’янського району Донецької області: знайомилися із історичним минулим річки, басейном цього водного об’єкта, з використанням її водних ресурсів, дізнавалися про екологічні проблеми, давали рекомендації щодо захисту річок. Створені на конкурс презентації можуть бути використані на уроках географії, природознавства, біології, екології, Харкіщинознавства при вивченні водних об’єктів та екологічних проблем навколишнього середовища.

Школярі 5-а,б, 7, 9-а, 10 досліджували річки, які протікають територією Харківської області й Слов’янського  району Донецької області: знайомилися із  історичним минулим річки, басейном цього водного об’єкта, з використанням її водних ресурсів, дізнавалися про екологічні проблеми, давали рекомендації щодо захисту річок.

Створені на конкурс  презентації можуть бути використані на уроках географії, природознавства, біології, екології, Харкіщинознавства  при вивченні водних об’єктів та екологічних проблем навколишнього середовища.