Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Захистимо країну від лиха»

10 лют. 2015
З метою залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища, учні Шматько О.О., Крят О.В., Компанієць Н.П. взяли участь у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Захистимо країну від лиха». З допомогою вчителів школярі створили свої поетичні збірки.

З метою залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища,  учні  Шматько О.О., Крят О.В., Компанієць Н.П. взяли участь у  Всеукраїнському  дитячому  літературному конкурсі «Захистимо країну від лиха». З допомогою вчителів школярі створили свої поетичні збірки.