Виховний захід: "Вони загинули за Україну".

27 січ. 2017
Зі слів " Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього" розпочався виховний захід в 4-А класі. Саме тому ми повинні знати історію. А наша історія полита кров'ю і сльозами. Однією з найтрагічніших її сторінок є бій під Крутами. Розповідь вчителя Долгополової І.І., відеоматеріали, ілюстрації- все це, дуже зацікавило дітей. Учні великою мірою пройнялися тими трагічними подіями, що навіть деякі, під час хвилини мовчання, плакали.

Зі слів  " Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього" розпочався виховний захід в 4-А класі. Саме тому ми повинні знати історію. А наша історія полита кров'ю і сльозами. Однією з найтрагічніших її сторінок є бій під Крутами. Розповідь вчителя Долгополової І.І., відеоматеріали, ілюстрації- все це, дуже зацікавило дітей. Учні великою мірою пройнялися тими трагічними подіями, що навіть деякі, під час хвилини мовчання, плакали.