Батьківські збори випускників 2015 року

13 лист. 2014
Які особливості ЗНО 2015 року?. Як обрати предмети з яких потрібно пройти тестування?. Чи обов’язково брати участь у пробному ЗНО? Ці та ще цілий ряд питань, що виникли у батьків майбутніх випускників Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 спонукали провести тематичні ба-тьківські збори разом з адміністрацією школи.

Директор школи Щолок В.О презентувала  новації, які чекають на абітурієнтів у 2015 році. Зменшена кількість предметів, дворівневі тести, поєднання ЗНО та ДПА, дійсні сертифікати лише цього року та введення стобального порогу, - п’ять нововведень чекають   на випускників, що здаватимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання. Віра Олексіївна пояснила, що   тести двох рівнів (базового та поглибленого)  будуть з двох предметів: української мови та літератури і математики. Абітурієнт повинен знати, який рівень йому потрібно обрати, прочитавши правила прийому омріяного вишу. Саме ВНЗ встановлюватимуть перелік предметів та вказуватимуть, предмет якого рівня потрібен буде під час вступу. Якщо у попередні роки відсікалися від участі у конкурсі до ВНЗ абітурієнти, які не здали ЗНО на 124 бали, то тепер виші не матимуть цього порогу. Натомість буде встановлений стобальний поріг «склав-не склав». Цей стобальний поріг визначатимуть експертні групи з кожного предмету після його здачі. Це – мінімальні знання, які потрібні абітурієнту для навчання у ВНЗ.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання  дає можливість ознайомитися з процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Тести пробного тестування відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання та укладаються Українським центром оцінювання якості освіти. Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 листопада до 15 грудня 2014 року.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Лантух З.О. познайомила батьків з особливостями  та термінами проведення ДПА. Батькам були надані практичні поради з підготовки дітей до іспитів.