Осінній ярмарок

14 лист. 2014
Свята в школі

В осінню пору приходить  час зібратися на  великий осінній ярмарок,  щоб продемонструвати  свої   вміння,  продати овочі та фрукти, поспівати, насміятися-повеселитися. А, може, щось своє обміняти на інший товар або й просто похвалитися…

Школа у цей день нагадувала  вулик, бо  осінній ярмарок  зібрав у дружну родину учнів, вчителів, батьків. І скажу вам: ну й весело у нас  було!

Розрізали стрічку - і відкрилися веселі торги. Продавали все, що душі  заманеться. На ярмарку не обійшлося без гуморесок,  пісень, танців та інсценізацій із українськими персонажами. Бо ж як на ярмарку без   Діда та Онука, баби Параски та Палажки?

За словами педагога-організатора, Оксани Анатоліївни Буйницької,  класних керівників Ткачук І.В., Усатої О.А., Стогній А.А., Коваленко В.І., Бєлякової О.О., Крят О.В., які допомагали дітям організувати захід, такі родинні свята єднають, а школярі мають можливість виявити всі свої здібності, вміння і таланти, знайомляться з українськими традиціями. Де ж, як не на ярмарку збагачується словниковий запас, виховується  любов до рідної мови, українського народу.

А з  якими  чудовими малюнками учнів 5-6 класів (класні керівники Шматько О.О., Приходько Н.М.,Осадча О.М., Компанієць Н.П.) мали змогу познайомитися гості ярмарку!  Кращими були малюнки таких учнів: Рябченко Даніїл(І), Пащенко Ірина(ІІ),  Кушнір Ігор(ІІ), Ковригіна Наталія(ІІІ), Рослов Ярослав(ІІІ), Коржилов Ігор(ІІІ).

Великий інтерес у дітей викликала експозиція робіт «Осіння фантазія», на якій були представлені  композиції з овочів та фруктів.   Роботи кожного  класу були оригінальними  і творчими. А скільки кольорів! А скільки барв! Кращими були роботи жителів міст країни Дивосвіт: м. Веселкове(2-б), м. Дружба(7)-І місце, м.Чомучок(4-а), Сузір’я(9-а), м.Берегиня(6-а)- ІІ місце, м.Світлячки(3-а), м.Дивограй(5-б), м.Слідопити(8) – ІІІ місце.

Вважаємо, що дуже добре, коли життєву дорогу кожної дитини супроводжує два розуми, два досвіди - сім'я і школа, коли поруч добрі друзі: батьки й учителі. Ми за міцний союз - родини і школи.

Все було зроблено з душею, тож і ярмарок видався на славу!