Екскурсія до пожежно-рятувальної частини ДСНС м. Барвінкового

23 жовт. 2018
23 жовтня учні 5-а, 7-б та 10 класів відвідали пожежно-рятувальну частину ДСНС м. Барвінкового.

23 жовтня учні 5-а, 7-б та 10 класів відвідали пожежно-рятувальну частину ДСНС  м. Барвінкового.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, способами гасіння пожеж, транспортом спеціального призначення, дізнатися, як рятувальники реагують на сигнал тривоги, як від їхньої швидкості й злагоджених дій залежить життя людей.

Учні з цікавістю спостерігали за роботою спеціальної  техніки та устаткування. Школярі фотографувались поруч з технікою, навчальною баштою, мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні.

Під час зустрічі старший пожежний рятувальник звернув увагу учнів на  причини  виникнення пожеж та їх запобігання, розповів, як правильно діяти у разі пожежі.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеки життєдіяльності.

Дякуємо співробітникам пожежної частини   за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!