Пам'яті Небесної Сотні

18 лют. 2019
18 лютого у школі відбувся захід на честь вшанування героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають», який підготували та провели учні 11 класу разом із класним керівником Крят О.В.

"Багата славетними іменами та подіями українська історія. І не можна не згадати українців, які боролися за незалежність та волю України, героїв  Небесної Сотні - безневинних жертв", - саме такими словами розпочався загальношкільний захід «Герої не вмирають», який провели учні 11 класу.

Ворон Дмитро, Мусієнко Марія, Романенко Антон, Рябченко Діана, Іщенко Вікторія, Тоічкіна Соф’я розповіли присутнім про події, що відбувалися в Києві на Майдані Незалежності під час протистоянь 2013-2014 року, закликали учнів пам’ятати героїв Небесної Сотні, призвали згадати усіх героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.