"Нам березень дарує чудо..."

7 бер. 2019
Учні 3-А класу 7 березня привітали з Міжнародним жіночим днем найрідніших людей-мам та бабусь .Під час конкурсно-розважальної програми звучали веселі пісні , гуморески та смішинки. Діти запросили матусь до художнього вернісажу , на якому були виставлені їх портрети , створені художниками -третьокласники . Справжнє весняне диво подарувала нам весна-свято для всієї родини!

Учні 3-А класу 7 березня привітали з Міжнародним жіночим днем найрідніших людей - мам та бабусь . Відкрив програму танок "Квітів та метеликів " у  виконанні усіх дівчаток. Під час конкурсно-розважальної програми звучали веселі пісні , гуморески та смішинки. Діти змагалися у конкурсах "Посмішка" , "Гарна господиня" , "Збери квіти для мами" ,"Я-найспритніший" . Маленькі художники запросили матусь до художнього вернісажу , на якому  демонструвалися  їх портрети .Справжнє весняне диво подарувала  нам весна-свято для всієї родини!