Перший урок для учнів 4-А класу :"Добре тому жити , хто вміє дружити"

2 вер. 2019

Святковий перший урок для учнів 4-А класу пройшов під гаслом :"Добре тому жити , хто вміє дружити".Випускники початкової школи висловлювали мудрі думки про те , що таке дружба ,кого можна назвати справжнім другом ,як відрізнити просто приятеля і вірного товариша.Діти "виростили" квітку дружби , назвавши головні якості справжньої дружби ,а кожна крапелька водички , якою поливали квітку , містила щире побажання друзям-однокласникам. Сподобалися  учням робота в парі над вправою "З'єднай прислів'я", розминка "мімічна гімнастика , "інтерактивна вправа "Назви казкового друга".Попрацювали активно і творчо!!!  Колектив 4-А класу  згуртований ,товариський, турботливий та  чуйний!!! Молодц і!!!Так тримати у 2019/2020 н.р.